Ratownik

El practicante

2020 1 godz. 34 min.
5,3 6 723
oceny
5,3 10 6723
654
chce zobaczyć
{"type":"film","id":846783,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/El+practicante-2020-846783/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ratownik
 • Sosemigo ocenił(a) ten film na: 3

  Fabuła z dupy - zero dbałości o detale, szczegóły, logikę... I to tego absurdalny finał. Szkoda czasu

 • 454baska ocenił(a) ten film na: 5

  Sosemigo Dla Casasa i właśnie zakończenia warto obejrzeć. Dialogi Angela z Sandrą najlepsze

 • Sosemigo Sosemigo a gdzie są niespójności jeżeli chodzi o logikę?

 • venomaht_filmweb ocenił(a) ten film na: 5

  m_a_r_t_h_a w momencie zgłoszenia na policję, gdyby nie było z nią jakiegokolwiek kontaktu powyżej 48h, zostałaby podjęta próba namierzenia telefonu. Jeśli telefon jest wyłączony, po kilku dniach sprawdzono by logi z telefonu, na których, byłaby lokalizacja domu męża. Film można byłoby skrócić o dobre 40min, a i sąsiad by żył xD takich głupich momentów jest całkiem sporo. Pobranie leków przez nieupoważnionego ze szpitala (gość na wózku, nawet jak tam pracował, rzuca się w oczy) tez strasznie naiwne. Moment gościa na wózku pod prysznicem, skrupulatnie czyszczącego swoje ewentualny ślady to już kompletna groteska.

 • venomaht_filmweb xd lokalizacja domu męża powiadasz? Co za bzdura. To co policja może sprawdzić to ostatnie logowanie do nadajnika. W mieście zasięg sygnału to około 1,5 km - 4 km. Czyli telefon znajdował się w obrębie okręgu o średnicy 3-8 km czyli jakieś 7 -14 km kwadratowych powierzchni. Nawet jeśli dom psychopaty znajdował się w obrębie nadajnika, to nie jest wystarczający powód do przeszukania.

 • emkowal ocenił(a) ten film na: 5

  venomaht_filmweb Zgadzam się. Kolo na wózku cichaczem przeprowadza atak zza prysznica, calkiem sensowne. Ekipa sprzątająca tez dobra... Gość najpierw mowi, ze biedny z renciny musi żyć, a potem nagle szasta groszem na lewo i prawo.

 • K_K1969 ocenił(a) ten film na: 4

  venomaht_filmweb ...a do tego jeszcze bójka na klatce schodowej i nikt z mieszkańców się nie zainteresował ,choć denerwowało szczekanie psa , supermen dzbany nożem spadł z kilku pięter i przeżył ,a zamiast wylądować w co najmniej w psychiatryku zostaje odebrany przez swoją ofiarę ,będąca w ciąży ,która przeistoczyła się z anioła w diabła bez żadnych posttraumatycznych konsekwencji . Tylko idiota może się na to nabrać .

 • ignacy_lojalny ocenił(a) ten film na: 5

  Sosemigo faktycznie dużo nieścisłości, ogólnie męczył