PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846783}

Ratownik

El practicante
5,4 10 372
oceny
5,4 10 1 10372
Ratownik
powrót do forum filmu Ratownik

Pomijam już fakt, że gość jest na wózku, bo okej, są przypadki gdzie ktoś naprawdę potrafi się z nim mega sprawnie poruszać, nie odczuwa dyskomfortu i ogólnie nauczył się żyć od nowa, ale jednak mocno przeszkadzał mi fakt, że dosłownie każda jego 'ofiara' dała mu się tak łatwo podejść i obalić mimo znacznej przewagi mobilnej. Dodatkowo zero ciekawości ze strony reszty sąsiadów, marna interwencja policji a końcówka spaprana na skale światową.

ocenił(a) film na 2
favorq

zabójca na kółkach pokona wszystkich hahah

ocenił(a) film na 7
favorq

No racja końcówka dziwna, ale być może w chodziło o to że to teraz ona będzie miała nad nim kontrolę i może go przetrzymywać Ogólnie dla mnie film dobry pikantne sceny również się znalazły Ciekawy pomysł z psem Oglądałem też film "Były lokator", w którym grał ten gość.

ocenił(a) film na 6
michel29

Końcówka nie jest dziwna. Jest to zaczerpnięte z innego filmu. Zabrała go aby powoli się nad nim znęcać i torturować na różne sposoby... Biorąc pod uwagę jak był chorobliwie w niej zakochany to może np sprowadzać sobie facetów i na jego oczach się z nimi pieprzyć. :) Mozliwości jest wiele..... Zabił ojca jej dziecka

ocenił(a) film na 7
favorq

No racja końcówka dziwna, ale być może w chodziło o to że to teraz ona będzie miała nad nim kontrolę i może go przetrzymywać Ogólnie dla mnie film dobry pikantne sceny również się znalazły Ciekawy pomysł z psem Oglądałem też film "Były lokator", w którym grał ten gość.

ocenił(a) film na 7
favorq

Najlepsze jak swojego kumpla zaatakował z prysznica czy tam wanny.
Chyba tam wózkiem wskoczył.

arcmarek

Wiecej wyobrazni i wpadniesz na to jak to zrobil

arcmarek

Też z tego grzeję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones