Ratownik

El practicante

2020 1 godz. 34 min.
5,3 6 732
oceny
5,3 10 6732
655
chce zobaczyć
{"type":"film","id":846783,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/El+practicante-2020-846783/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ratownik
  • favorq ocenił(a) ten film na: 3

Pomijam już fakt, że gość jest na wózku, bo okej, są przypadki gdzie ktoś naprawdę potrafi się z nim mega sprawnie poruszać, nie odczuwa dyskomfortu i ogólnie nauczył się żyć od nowa, ale jednak mocno przeszkadzał mi fakt, że dosłownie każda jego 'ofiara' dała mu się tak łatwo podejść i obalić mimo znacznej przewagi mobilnej. Dodatkowo zero ciekawości ze strony reszty sąsiadów, marna interwencja policji a końcówka spaprana na skale światową.

• martyn_aa ocenił(a) ten film na: 2

favorq zabójca na kółkach pokona wszystkich hahah

• michel29 ocenił(a) ten film na: 7

favorq No racja końcówka dziwna, ale być może w chodziło o to że to teraz ona będzie miała nad nim kontrolę i może go przetrzymywać Ogólnie dla mnie film dobry pikantne sceny również się znalazły Ciekawy pomysł z psem Oglądałem też film "Były lokator", w którym grał ten gość.

• michel29 ocenił(a) ten film na: 7

favorq No racja końcówka dziwna, ale być może w chodziło o to że to teraz ona będzie miała nad nim kontrolę i może go przetrzymywać Ogólnie dla mnie film dobry pikantne sceny również się znalazły Ciekawy pomysł z psem Oglądałem też film "Były lokator", w którym grał ten gość.

• arcmarek ocenił(a) ten film na: 7

favorq Najlepsze jak swojego kumpla zaatakował z prysznica czy tam wanny.
    Chyba tam wózkiem wskoczył.