PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30718}

Ratunku, jestem rybką!

Hjælp, jeg er en fisk
6,3 9 980
ocen
6,3 10 1 9980
5,8 4
oceny krytyków
Ratunku, jestem rybką
powrót do forum filmu Ratunku, jestem rybką!

Czy ktoś zna moze tytuł piosenki jaka leciała na zakończenie filmu jak Stella jedźiłą na koniku morskim zamienionym w konia?

parfuum

help i'm little yellow little fish czy jakoś tak

ocenił(a) film na 10
karczy_m

czy ma ktoś może piosenkę Ha Dwa o!-"czy wierzysz w magie" która leci w połowie filmu jeśli tak to plis! ześlicie mi ją na mail ta piosenka to dla nas wielki sentyment! z góry dziękuję oto mail bammargerai69@interia.pl

parfuum

o ja tez poszukuje tytułów tych dwuch piosenek to jak ktos ją znajdzie niech tu napisze na jakiej jest to stronie(jesli chodzi o to: Tylko magia pozwala nad zieię się wznieśc..)

parfuum

ja poszukuje piosenki gdzie Joe śpiewa ale po polsku

parfuum

Ta piosenka na końcu ma tytuł taki sam jak film czyli "Help me i'm fish" wykonawca to creamy . To czy wierzysz w magię w orginale brzmi " Doyou belive in magic" nie znam wykonawcy niestety. Jesli hodzi o pozostałe zostały stworzone na potrzebę filmu specjalnie i nie ma oryginalnych wykonawców. Jakby ktos jeszcze szukał mojej ulubionej to "Suddenly"( ...Niespodzianie tak ,cały świat" wy7konawca Solveig. Mam nadzieję, że pomogłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones