PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30718}

Ratunku, jestem rybką!

Hjælp, jeg er en fisk
6,3 9 980
ocen
6,3 10 1 9980
5,8 4
oceny krytyków
Ratunku, jestem rybką
powrót do forum filmu Ratunku, jestem rybką!

takie sobie

ocenił(a) film na 5

obejrzałam na HBO przypadkiem, nie miałam nic ciekawszego do roboty. ani, żeby mi się to specjalnie podobało, ani też mnie całkowicie nie odrzuciło. dużo drastycznych scen (ciągle ktoś kogoś zjada..... brr), brak jakiegokolwiek uniwersalnego przesłania. taka trochę skonocona bajeczka... raczej nie polecam

mychaha

zgadzam się, mam podobną opinię jak ty.
po za tym moim zdaniem po "Gdzie jest Nemo?" żadna animacja z rybkami w roli głównej już mi się nie spodoba.

ocenił(a) film na 8
st_julia

tylko zwróćmy uwagę na fakt, że 'gdzie jest nemo?' powstało 3 lata później, więc pod względem animacji itd. jest znaczna przepaść.

ocenił(a) film na 9
pinksquirrel

"Gdzie jest Nemo" jest też wykonane w zupełnie inny sposób, "RJR" jest rysowane :)

Kimi_Sama

Dodatkowo "Gdzie jest Nemo" wcale nie jest lepsze,a co do drastycznym scen to rekin jadający rybę (co za horror)

ocenił(a) film na 9
gabosz381

Cóż, ja tam się żadnych drastycznych scen nie doszukałam... Zresztą zło powinno być ukarane, a dzieci nie należy uczyć że nie istnieje coś takiego jak krew i że jak uderzysz, to nie boli... : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones