PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031567}
4,0 2 409
ocen
4,0 10 1 2409
3,5 8
ocen krytyków
Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry
powrót do forum filmu Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!

Łopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie!!! Czego tam nie ma?! W jednym worku kumulacja wszystkiego, co się sprzedaje i ma odzwierciedlenie w aktualnych trendach: slasher, Salem, klątwa, wiedźma, demon, rodzinka z problemami, gry z dzieciństwa (taki tańszy Squid Game ), okaleczanie, opętanie, zemsta zza grobu, mniejszości seksualne, nawiedzony dom, dylematy nastolatków, pamiętnik udręczonej, przeklęty przedmiot, naiwny bachor... Jest tam wszystko, poza scenariuszem (oklepany, przewidywalny gniot), dialogami i zakończeniem. Natomiast na duży plus zasługują nienachalne efekty komputerowe i muzyka. Ja się przemęczyłam, żebyście Wy nie musieli - NIE MA ZA CO, kochani, nie ma za co... ;)

ocenił(a) film na 5
nubia

Ani myślę dziękować, film mnie nie zmęczył, w przeciwieństwie do tej dziwnej maniery, w której ktoś, komu dany film się nie podobał, rości sobie prawo do nieomylnosci i obiektywności swojej oceny, tak jakby musiała być podzielona przez wszystkich innych, którzy by ten film obejrzeli, i jeszcze spodziewa się za to oczywistych podziękowań. Trąci megalomanią, fe. A odnośnie samego filmu, niektóre sceny całkiem spoko, ale ogólnie niezbyt oryginalne, oparte na tanich jump-scares i te wszystkie zabawy jakieś mało spójne. Nieźle zagrany i nakręcony i tyle.

ocenił(a) film na 3
tawindan

Męczy cię czytanie cudzych opinii opublikowanych w miejscu przeznaczonym na wymianę opinii? W takim razie proponuję przestać tu zaglądać i przestawić się na czytanie na przykład carrefour.pl albo dziennikustaw.gov.pl. A potem wyjmij kij z tyłka, bo ewidentnie cię uwiera... Mimo żartobliwego tonu mojej poprzedniej wypowiedzi, podałam w niej listę argumentów, dlaczego film mi się nie podobał i doceniłam, co moim zdaniem warte pochwały- ty natomiast głównie skupiłeś się na mnie i psychoanalizie za trzy grosze, a to jednak forum FILMweb, a nie NUBIAweb. Jeśli nie jesteś w stanie znieść faktu, że ludzie mogą mieć odmienne opinie, to musisz mieć bardzo nerwowe życie. Życzę szybkiego zwalczenia kompleksów i zdrowia. A teraz (cytując "1670") "opuść stodołę" :)

ocenił(a) film na 5
nubia

Nie zrozumiałaś i w tym niezrozumieniu poczyniłaś długi komentarz, który kompletnie pudłuje. Jeszcze raz, krócej: nie męczą mnie cudze opinie, wręcz lubię je poczytać, nawet gdy mam inną, nieraz przynajmniej w części i tak się zgadzam, choćby tutaj. Męczy mnie zadufanie w sobie i arogancja, choćby żartobliwe, bo ten żartobliwy ton wygląda tylko jak przykrywka.

ocenił(a) film na 3
tawindan

Skoro już dzielimy się tym, co lubimy, a czego nie, to mnie najbardziej żal "wszechwiedzących" ludzi, wystawiających profil psychologiczny nieznajomej osobie z internetu, szczególnie na podstawie recenzji filmu :))) Nie męczy mnie to, bo mam gdzieś opinię anonimowego obrońcy gniotów, wmawiającego mi cechy, które sam pokazuje w każdym swoim zdaniu, jakby próbując od siebie odwrócić uwagę atakując mnie. Tak jak pisałam wyżej, po prostu mi cię żal... ale i tak ci dobrze życzę, bo każde, nawet najmarniejsze żyjątko, ma prawo istnieć. Miłej niedzieli. Bez odbioru

ocenił(a) film na 5
nubia

Obrońca gniotów? Nasze oceny różnią się raptem o 2, więc znów atak na wyrost. Masz agresywny styl wypowiedzi. I nie oceniam ciebie, bo cię nie znam, tylko to, co piszesz. A z tego wprost wynikało to, co opisałem, może intencje miałaś inne, tego też nie wiem, wiem tylko to, co napisałaś. Czytanie ze zrozumieniem jest dalekie od tego, co mi zarzucasz, i nie uważam też, żebym jakoś cię atakował, w przeciwieństwie do twoich wymachów w moją stronę. Bardzo dużo założeń w moja stronę skierowałaś, podczas gdy ja odniosłem się tylko do tego, co faktycznie napisałaś i jak. Mam prawo do opinii, nie musisz jej szanować, jeśli nie chcesz. Ale jej nie narzucam innym i o to zgrubsza apelowałem też do ciebie, zamiast refleksji, na którą trochę liczyłem, wybrałaś kontratak, wywyższanie się, brak chęci zrozumienia oraz założenia i dyskusję z nimi, zamiast z tym, co faktycznie piszę. Nie wygląda, żebyśmy toczyli rozmowę na tych samych warunkach, plus mocno mnie obrażasz, nawet jeśli pół żartem i pod kamuflarzem, więc też odpuszczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones