PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326672}
6,4 22
oceny
6,4 10 1 22
Red Sonja
powrót do forum filmu Red Sonja

...to szkoda gadać.

Po świetnym LOTRze jak dotąd nie doczekałem się kolejnych dobrych filmów i wyglada na to, że tu nie będzie inaczej. Problemem jest to jak te filmy mają wyglądać - wszystko wskazuje na to że będzie to kolejne SinCity/300 czyli sztuczny CGI-filmik z wstawionymi aktorami, w którym próżno szukać prawdziwych plenerów, zbudowanych w naturalnej wielkości planów filmowych itd itp.

Chciałbym się mylić.

smutne, wszyscy teraz polegają tylko na komputerach...

FireBurnMeInside

Za niedługo tak będzie po prostu taniej...zamiast wybierać tysiąc osobową ekipę do nowej zelandii, zamiast zkrzyknąć kilkuset statystów, prościej będzie nakręcić film nie ruszając d**y ze studia. Z drugiej strony, i Sin City i 300 prezentują sobą jakiś poziom, bo w tych przynajmniej filmach cgi należało do ogólnej wizji artystycznej twórców. i nie starano się (przynajmniej w Sin city) przeszarżować.

użytkownik usunięty
truvneeck

Sin city było ok, ale było tak między innymi dlatego że było to cos nowego. Przy "300" już niestety miałem odczucie przesytu, a teraz już wiem, że na żaden w ten sposób nakręcony film do kina się nie mam zamiaru wybierać.

Chciałbym zobaczyć filmy fantasy kręcone tak jak LOTR (wiadomo komputer jest w dzisiejszych czasach niezbędny, ale tam wiedziano jak go użyć żeby nie przesadzać). Martwię się też nieco o Hobbita...

Aktualnie mój prywatny ranking najlepszych filmów fantasy prezentuej się tak:

1) Władca Pierścieni jako całość
2) Conan Barbarzyńca
3) Ciemny Kryształ

Nie wiem, co wy chcecie od tej techniki kręcenia, ale mi klimat w 300 sie bardzo podobal. No moze jak zaczna non stop robic tak to sie znudzi heh fakt. Jak dla mnie to powinni krecic filmy na przemian raz w stylu krajobrazow w GLADIATORZE (piekne zdjecia i muzyka), a raz taki klimat jak w 300, no i oczywiscie moga cos nowego wymyslec :) he he
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Powrot_Rzeznika

To że zamiast filmu mamy filmik rodem z gry komputerowej :P

no i bardzo dobrze ... ja tam moze nie lubie filmow fantasy ale (uznacie mnie za glupia) Pojde poniewaz jesli naprawde bd tam grała Rose ... bo jesli nie to tez ten film zbesztam :PP

Powrot_Rzeznika

Powinni też trochę poeksperymentować z kinem czarno-białym ala ekspresyjne wczesne horrory lub kryminalne obrazy noir.

A tak właściwie to twórcy moim zdaniem powinni porzucić średniowieczne scenografie i popróbować nowych wizji jak "Immortal", "Straż nocna" lub "Elektra" (ewentualnie "Wielka draka w chińskiej dzielnicy" ;)). Po "Władcy ..." piękne leśne pejzaże są trochę passe.

Khaosth

Akurat w LoTR nie było efektów CGI? ;), ahahah ... LoTR to po prostu kino faimijne, przeładowane efektami aż niemiło, ... to przez LoTR dzisaij powstaje ten cały syff Harry Potter, Kroniki Narnii, Eragorn i inne śmieci na podstawie książek! osobiście uważam ze Peter dał ciała, a akademia go tylko skrzywdziła dając mu tą całą masę złotych penisów. O LoTR juz dzisiaj nikt nie pamięta, ten film był po prostu nudny, wtórny, i beznadziejnie zagrany. Jezeli postać Golluma przyćmiła grą aktorską pozostałych aktorów, to ja przepraszam, coś z tym filmem jest nie tak chyba?

Władcy daleko do takich arcydzieł jak:

Excalubur
Conan Barbarian
Willow
Dark Cristal

Takze, im mniej w Sonji będzie współczesnego kina, mam nadzieje ze będzie zero ;) .. to lepiej. Robert nie nalezy do producentów którzy ulegają trendom, dlaczego? bo gość sam tworzy trendy. Desperado, Sin City, Planet Terror, .. to pereły! to wyznacznik klasy, dla kina hollywodzkiego to kamień milowy ;)

Red Sonja, z tego co czytałem, będzie czymś w rodzaju Kill Billa w świecie fantasy, gołym okiem widać ze Rose wygląda jak Nariko :D ... a Po Robercie mozna się spodziewać, ze uczyni ten film wyjątkowo czerwonym ;) ... powiem tak, jak dla mnie to zapowiada się wspaniale, i wierze ze jeszcze będzie o nim głośno.

p.s korona czerwonych włosów na tle zielonego lasu ymmm ;)

ten film to bdzie re-make tamtej Sonji? upewniam się ;)

Nie doczekałeś się kolejnych dobrych filmów? Polecam film fantasy produkcji rosyjskiej "Volkodav".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones