PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548878}

Rekreator

CLONED: The Recreator Chronicles
4,1 778
ocen
4,1 10 1 778
Rekreator
powrót do forum filmu Rekreator

Yyy... 

ocenił(a) film na 1

Ojacierpiędolę... Tylko to mi się między uszami pałęta po obejrzeniu tego... filmu.

Trójka nasto- (prawie, chyba coś w okolicach 20 mają) przypływa na wyspę. Trafiają do prawie opuszczonego domu, zamieszkiwanego przez parę, która właśnie została zabita przez drugą parę, dokładniej rzecz biorąc swoje klony. W ciągu jednego dnia z trójki nastolatków powstają w pełni rozwinięte klony, których jedynym celem jest zastąpienie oryginałów. Pod hasłem zastępowania "podludzi".
Wot i historia. No, z małym zakrętem pod koniec.

A, dla niepoznaki wszystkie klony wychodzą z szamba, do którego wylała się tajemnicza mikstura szalonego naukowca pracującego ongiś nad rozwojem bomby atomowej.

Sceny seksu... Pominę milczeniem.

Uważajcie więc ludzie na ToiToie, nie wiecie co sięmoże w nich czaić.

acidrain84

Cóż , nawet obcy ludzie dobrze mi życzą i strzegą przed zryciem sobie bani !!! Dzięki Ci bardzo @ acidrain84 i pozdrawiam serdecznie !!! ;D

ocenił(a) film na 1
inesss223

Oj tam, dobrze życzą. Ja Ci polecam ten film jak najbardziej. Będę miał przynajmniej świadomość, że nie cierpię samotnie. :)

acidrain84

He he. Ta wypowiedź powinna być w kategorii recenzji od użytkowników. Dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones