PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 628
ocen
6,7 10 1 42628
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

ale doskonała ścieżka dźwiękowa i świetne zakończenie to spore plusy.

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Nie uważam, że film jest bardzo przeciętny. Jednak zgadzam się - "doskonała ścieżka dźwiękowa i świetne zakończenie", dodam, że całkiem niezła gra aktorska Whitakera i Law'a oraz wg mnie fajny, oryginalny pomysł na tych windykatorów ludzkich organów.

SPOJLER!
Aczkolwiek mógł być lepszy, czegoś mi zabrakło w tym filmie, lub może inaczej - było za dużo krwistych scen, ta ostatnia w pokoju z różowymi drzwiami jak tam wpychali sobie ten skaner to była już przesada, scena jak z taniego obrzydliwego (jak dla mnie) horroru. Jakby tak twórcy postawili bardziej na stronę emocjonalną historii o wiele bardziej przypadłby mi do gustu.

ocenił(a) film na 9
vince25xx

Przedewszystkim oryginalny jak dla mnie rewela polecam !!

ocenił(a) film na 6
mat206

Oryginalny?, leasing stary jak świat...

ocenił(a) film na 9
vince25xx

Nie pie*dol

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Muzyka bardzo dobra, trzyma w napięciu, ale właśnie to nieszczęsne zakończenie wiele psuje. Mnie ono rozczarowało, inaczej dałbym 8/10

ocenił(a) film na 6
astat_2

Zakończenie świetne, bo obeszło się bez mdłego, hollywoodzkiego happy endu.
To zakończenie diametralnie zmienia obraz całego filmu, bez niego byłby on całkowicie nierealistyczny ( mam tu na myśli wszystkie te sceny walk w drugiej połowie filmu).

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Jak dla mnie właśnie to zakończenie było typowo hollywoodzkie. :) Już od ponad dziesięciu lat twórcy filmów masowo serwują nam rozwiązania typu: wszystko było wizją umierającej osoby, albo zagadka kryła się gdzieś w czyimś umyśle... A ja chcę wreszcie zobaczyć zakończenie, w którym białe jest białe, a czarne czarne..

ocenił(a) film na 8
astat_2

W prawie każdym filmie jest holiwoodzki happy end, a zakonczenie w stylu "to tylko złudzenie" to żadkość - i dobrze bo szybko zrobiloby sie to nudne. Zakończenie wyjaśnia nierealizm późniejszych scen co jest zdecydowanie na +. Jednak tez bym wolał jakieś inne zakończenie, coś pośrodku.

ocenił(a) film na 3
vince25xx

Nie zgodzę się z tobą.Ten "hollywoodzki happy end" jest widoczny jak na dłoni.Główny bohater "ucieka" od szarej,brutalnej i smutnej rzeczywistości.Jego świat tworzy się na nowo.Nie ma w nim przemocy,ani smutku.Jest szczęśliwy,są z nim osoby na których mu bardzo zależy (poza synem) - choć to tylko miraż tworzony przez "sztuczny mózg".
Przyznaje,zakończenie zaskakujące.Niestety sam film pozostawia wiele do życzenia.Zamysły scenarzystów były dobre,ale...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones