PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 629
ocen
6,7 10 1 42629
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

A już myślałem przy końcówce, że Whitaker w końcu zagrał kogoś z ludzkim sercem, a tu proszę, znów gra skur..syna bez uczuć.. on grał w ogóle jakieś inne role? Bo ja chyba widziałem chyba tylko te filmy z nim, gdzie gra gnoja :P

ocenił(a) film na 7
facq

Generalnie to aktor który nie powinien grać złego gościa (ale jest dobry więc dają mu takie role) widać to świetnie w roli dobrej osoby w : Eksplozja i Gatunek - tam gra typowego dobrego gościa i po oczach widać ze to mu pasuje. Nawet w Bitwie o Ziemię zagrał złego z nutką dobrego - widać że ona nie pasuje do złego, ale cóż taka prac. Aktor świetny w dodatku warunki fizyczne preferują u niego pozytywne postacie - mimo to obsadzają go jako zły charakter którego zagranie to 2x większy wysiłek ;)

facq

W 8 części prawdy grał przyzwoitego gościa.

cyc133

poprzednio widziałem go jako Idi Amina, także tutaj i tak wypadł sympatyczniej:)

facq

dzieki za spojler..

ocenił(a) film na 8
froster

Bo to najlepiej nie czytać komentarzy przed meczem, lepiej mieć własną opinie na dany film, bo przez niektóre opinie tracimy filmy takie które akurat nam się spodobały, jak już to zaglądamy na ocenę jeżeli chcemy się czymś kierować, a komenty czytamy na własną odpowiedzialność

dozorca_wapnia

znajomosc opini innych wcale nie znaczy, ze sie nie ma wlasnej, wrecz przeciwnie to bardziej poszerza wlasne spojrzenie na problem, czesto czytam komentarze bo chce wiedziec z czym bede mial do czynienia, na co poswiece czas, nie widzie wielkiego problemu zeby przed zdradzaniem waznych rzeczy z fabuly pisac spojler! , zazwyczaj ludzie nie maja z tym klopotow.

ocenił(a) film na 7
froster

Bardzo łatwo można by sobie poradzić ze spojlerowcami. Wystarczy poinformować wszystkich użytkowników, że zdradzenie zakończenia bez umieszczenia wcześniej słowa SPOJLER wiąże się np z dwutygodniowym zawieszeniem konta. Następnym razem taki gamoń jeden z drugim 5 razy się zastanowi, zanim coś napisze. :)

ocenił(a) film na 7
venez

Od tego właśnie są komentarze pod filmem, żeby wyrazić swoją opinię. Wiadomo że zamieszczają je osoby, które już film obejrzały. Bo to już nie te czasy, żeby szukać tu napisów. Żeby film obejrzeć nie trzeba czytać komentarzy, tak jak dozorca wapnia napisał. A jeśli ktoś chce się kierować opinią innych, to powinna mu wystarczyć ocena. Ja nie czytam komentarzy przed, bo faktycznie wtedy można sobie spaczyć oglądanie filmu, nawet nie spojlerem, ale spojrzeniem innej osoby, zamiast próbować spojrzeć na to wszystko po swojemu.

ocenił(a) film na 7
facq

Czy na pewno zrozumiałeś to, co napisałem? Nikt Ci nie zabrania wyrażania opinii. Pisz sobie co chcesz. Rób co chcesz. Nie chcesz czytać komentarzy przed obejrzeniem filmu - Twoje prawo, ale może inni lubią. Więc jeśli masz zamiar zdradzić zakończenie, to napisz słówko SPOJLER. Ciebie to dużo nie kosztuje, a innym być może nie zepsujesz frajdy z filmu.

ocenił(a) film na 8
venez

jak najbardziej,tylko dlaczego wiekszośc z was pisze spojler(taki od samochodu)zamiast SPOILER :P

ocenił(a) film na 7
aronn

Nie mam do końca pewności, ale...
Ten samochodowy, to po angielsku spoiler. Polacy przyswajają wiele słówek i u nas ten wyraz można pisać zarówno spoiler jak i spojler (wg SJP)
Dlaczego więc ten drugi "spoiler" nie mógłby być pisany przez J? To słowo też się przyjęło w naszym języku, więc je spolszczamy. Tak jak np "baj baj" a nie "bye bye" ;) Ale oczywiście trzeba by o to spytać prof. Miodka lub Bralczyka ;)

ocenił(a) film na 8
venez

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler

ocenił(a) film na 7
aronn

Widziałem to wcześniej, ale ta definicja chyba nie jest pełna, bo zgodnie z SJP, a nawet z PWN, element aerodynamiczny to spojler albo spoiler. Zresztą popatrz, co sama Wikipedia pisze o sobie:

"Kontrowersje budzi wiarygodność Wikipedii ze względu na możliwość wandalizowania treści haseł i brak weryfikacji kompetencji ich autorów, co skutkuje nierówną jakością haseł." ;)

ocenił(a) film na 8
facq

nie no, na przykład w projekcie "Telefon" gra porządnego typa. Ponadto, odnośnie Repo Men - czy na pewno okazał się taki zły? Bądź co bądź ocalił sferę neuronową kumpla, mniejsza o spłatę, bo nie wiadomo przecież było, czy ranny kiedykolwiek z tego wyszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones