Reprise

1 godz. 45 min.
7,2 7 901
ocen
7,2 10 7901
11 064
chce zobaczyć
6,2 8
ocen krytyków
{"rate":6.25,"count":8}
{"type":"film","id":351528,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Reprise-2006-351528/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Reprise. Od początku raz jeszcze...
  • jaremaa ocenił(a) ten film na: 5

Film z cyklu "Słowacki wielkim poetą był". Niektórzy próbują trochę na siłę zrobić z tego filmu wspaniałe dzieło a zdecydowanie takim nie jest. Film można nazwać "wybitnym" jeśli przekazuje coś w sposób niesamowicie wciągający, jeśli widz, nie patrzy na zegarek ile to jeszcze do końca filmu zostało.

• jaremaa ja na zegarek nie patrzyłam i wcale nie nazywam go wybitnym. po prostu bardzo mi sie podobał.

• parura ocenił(a) ten film na: 6

jaremaa Szczerze mówiąc też odebrałem takie wrażenie (tzn. że film był taki sobie) ale nie chciałbym się wypowiadać w stylu za/przeciw. Chyba spróbuję przysiąść jeszcze raz i odsączyć coś dla siebie z tego obrazu.

• Wojt4s ocenił(a) ten film na: 10

parura Parura zdecydowanie to zrób. Po pierwszym seansie wystawiłem 8/10 i odebrałem film jako fajną historyjkę, ze świetnymi zdjęciami. Teraz po drugim seansie zastanawiam się miedzy 9/10 a 10/10. Wystawiam mimo wszystko na razie 9/10. Btw: po pierwszym seansie nie widziałem wiele wspólnego tytułu z samym filmem, teraz widze powiązanie w każdym miejscu ;] Kto wie może też ten film się przed Tobą otworzy - POLECAM.

• martapodbielska ocenił(a) ten film na: 10

Wojt4s Zgadzam sie z Toba w 100% po kolejnym obejrzeniu nabiera sensu i mocy. Jak dla mni cudo.

• kosa480 ocenił(a) ten film na: 6

jaremaa Zgadzam się, że przeciętny, a na pewno nie zgodzę się z tym, że po drugim obejrzeniu lepiej do mnie trafi. Wojt4s - jeśli oglądając ten film za pierwszym razem nie znalazłeś analogi między filmem i tytułem to gratuluję:D 6/10 bo jest to prosta, ładna historia w ciekawej, choć moim zdaniem chwilami niedopracowanej formie.

• jacpod ocenił(a) ten film na: 6

kosa480 Kosa480,masz rację,dodam,że na drugie oglądanie nikt by mnie nie namówił..też 6/10

• schiz ocenił(a) ten film na: 2

jaremaa nie lubię filmów z głosem z offu jak mi wyjaśnia co i jak. Film to nie słowotok narratora. Z twa ocena się zgadzam.