PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598799}

Resident Evil: Potępienie

Biohazard: Damnation
6,7 6 872
oceny
6,7 10 1 6872
Resident Evil: Potępienie
powrót do forum filmu Resident Evil: Potępienie

10/10 dla filmu +1 za śliczną i seksowną Adę i za nieśmiertelnego i bardzo dobrego Leona
Scotta Kennedy'iego czyli 11/10 :). Film mi się bardzo podobał :). To co chciałem to
dostałem :). Dla mnie najlepszy Filmowy Resident Evil jaki widziałem w życiu :).
Muszę dzisiaj jeszcze raz go obejrzeć, po prostu arcydzieło jeśli chodzi o Re Filmowe :).

ocenił(a) film na 10
ziomxd

zgadzam się z Tobą ; )

ocenił(a) film na 10
ziomusssss

A byś powiedział, że Damnation jest najlepszy, lepszy od Degeneracji i od tych 5 Re Andersona co :)?

ocenił(a) film na 10
ziomxd

dobry film

ocenił(a) film na 9
ziomxd

ja bym powiedział;) I chciałbym takie CG z Jill;p

ziomxd

Nie tyle film co animacja ale tak czy siak bardzo dobra.

ocenił(a) film na 1
ziomxd

Chyba omyłkowo dodałeś zero za jedynką ;) Resident Evil nie doczekał się jeszcze animacji dorównującej np. Final Fantasy VII: Advent Children choć tematyka diametralnie inna.

ocenił(a) film na 6
skeeter

No cóż patrz na siebie bo obiektywnie na 1 też nie zasługuję.

ocenił(a) film na 10
KAROLsas

Masz rację ;).

ocenił(a) film na 1
KAROLsas

Tak się dziwnie składa że jedna gwiazdka opatrzona jest komentarzem "nieporozumienie" natomiast dwie to już "bardzo zły" ... w przypadku tej produkcji pasuje mi bardziej "nieporozumienie". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
skeeter

No cóż mimo wszystko skala ocen służyć powinna obiektywnej ocenie filmu,a nie przyznawaniu gwiazdek na podstawie ich opisu.Również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
KAROLsas

Nie prawda , Nie pozdrawiam.

ziomxd

Ada była seksowna. I ta cała Prezydent. Fajnie tez grał ten ruski generał. Ja żartobliwie mówię że to fikcyjne państwo to Polska.

ocenił(a) film na 6
Atoirtap

to nie było fikcyjne państwo tylko Eastern Slav Republic .. no w zasadzie nie ma czegoś takiego ale trzeba brać poprawkę na to, że to jest inne uniwersum ;)

Brejkor

Eastern Slav Republic to fikcyjne państwo.

ocenił(a) film na 8
ziomxd

Tak , Ada wymiata ; ) . Jednak gdyby jeszcze Jill dali , to byłbym gotów dać 10/10 . Mam nadzieję , że będzie wiele jeszcze tych animowanych Residentów , bo kokszą ; ) , nie to , co te części z Millą , z Millą to taka parodia Residenta . Pozdrawiam ; )

ocenił(a) film na 4
ziomxd

A co to konkurs piękności? Jeśli uważasz, że to coś jest arcydziełem pośród RE, to zbyt mało widziałeś..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones