plakat filmu Rikszarz Amal
7,2 975
ocen
7,2 10 1 975
370
chce zobaczyć
{"type":"film","id":405894,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rikszarz+Amal-2007-405894/tv","text":"W TV"}]}
Rikszarz Amal
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 14,99 zł


Człowiek nieskazitelnie dobry? Nie w dzisiejszym świecie- pomyślałby każdy z nas. A jednak! Amal Kumar (Rupinder Nagra) to rikszarz, który swą bezgraniczną dobrocią urzeka wszystkich swych klientów, których co dzień wozi do świątyni, do szkoły i do pracy. Pewnego dnia do jego rikszy wsiada arogancki starzec wyglądający na dodatek naCzłowiek nieskazitelnie dobry? Nie w dzisiejszym świecie- pomyślałby każdy z nas. A jednak! Amal Kumar (Rupinder Nagra) to rikszarz, który swą bezgraniczną dobrocią urzeka wszystkich swych klientów, których co dzień wozi do świątyni, do szkoły i do pracy. Pewnego dnia do jego rikszy wsiada arogancki starzec wyglądający na dodatek na żebraka (Naseeruddin Shah). Nic bardziej mylnego. Ten z pozoru zaniedbany mężczyzna okazuje się być bardzo zamożnym człowiekiem, który zapragnie hojnie wynagrodzić Amala za jego czyste serce i uczciwość.

Rikszarz Amal zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.