PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518040}

Rio

6,9 55 422
oceny
6,9 10 1 55422
7,0 8
ocen krytyków
Rio
powrót do forum filmu Rio
fandisneya

Zależy, co lubisz :) według mnie jest to lekka bajka, bez żadnej głębi ani poruszającego wątku psychicznego, no ale to w końcu kino przeznaczone głównie dla dzieci. Widziałam to juz dość dawno, ale pamiętam, ze moje wrażenia były raczej pozytywne : )

Ellarina

No to nie obejrze, bo mam dość ,,lekkich produkcji'' :(

fandisneya

Nie chciałam Cię zniechęcać, zawsze możesz obejrzeć, jak będziesz się nudzić albo coś :)

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Warto obejrzeć, to nie jest żadna lekka produkcja umówmy się.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

I na pewno nie jest to bajka dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Mam pytanie. Co byś zrobił, gdyby spodobała Ci się bajka innej wytwórni niż disney (np. właśnie Blue Sky albo Dreamworks) ? Udawałbyś, że Ci się nie podoba, czy otworzyłbyś się na inne produkcje i nie zwracał uwagi, że nie są disneya ?

Chantoria

Jeśli sugerowałaś się moim nickiem to jesteś w błędzie, wcale nie ignoruje innych wytwórni.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Nie sugerowałam się nim. Cieszę się, iż nie ignorujesz i nie potępiasz innych wytwórni, miałam takie wrażenie po przeczytaniu Twojej wypowiedzi na forum JWS, albo właśnie przy Rio, gdy tak łatwo się zniechęciłaś do obejrzenia.

Chantoria

Nie jestem dziewczyną :D Co dziwne już drugi raz ktoś pomylił moją płeć.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

sorki, zapomina mi się, po prostu patrzę na Twój avatar ;)

ocenił(a) film na 7
fandisneya

fajna bajka polecam

fandisneya

Warto obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones