5,7 278
ocen
5,7 10 1 278
180
chce zobaczyć
{"type":"film","id":9260,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ro%C5%9Bliny+truj%C4%85ce-1985-9260/tv","text":"W TV"}]}
Rośliny trujące
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Akcja toczy się w drugiej połowie lat 50. Młody dziennikarz pragnie zdobyć pozycję w zawodzie, ułożyć sobie życie prywatne, ale nie potrafi zachować dystansu do ponurych wydarzeń, których jest świadkiem. Udaje mu się dostać do redakcji poczytnej gazety. Redaktor naczelny wysyła go do podwarszawskiej wsi, która ma być wchłonięta przezAkcja toczy się w drugiej połowie lat 50. Młody dziennikarz pragnie zdobyć pozycję w zawodzie, ułożyć sobie życie prywatne, ale nie potrafi zachować dystansu do ponurych wydarzeń, których jest świadkiem. Udaje mu się dostać do redakcji poczytnej gazety. Redaktor naczelny wysyła go do podwarszawskiej wsi, która ma być wchłonięta przez miasto, aby napisał reportaż o dokonujących się tam przemianach cywilizacyjnych. Dziennikarz poznaje historię młodego więźnia oczekującego na egzekucję w celi śmierci i angażuje się w sprawę skazanego.

Rośliny trujące zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.