PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop
ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Jeden z lepszych przykładów animacji poklatkowej, świetna charakteryzacja, moim zdaniem efekty jak na tamte czasy super.

ocenił(a) film na 8
Navil

Według mnie efekt animacji poklatkowej w takich filmach jak Robocop czy Terminator okropnie się zestarzał i dzisiaj wygląda to raczej komicznie na tle całego filmu. Jednak to, że da się robić filmy SF których efekty będą robić wrażenie jeszcze za pół wieku udowodnił Kubrick w Odyseji.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Moim zdaniem nie ma co porównywać jednego z drugim

Rinzler

Dlaczego nie?

ocenił(a) film na 10
Aleo

Bo to zupełnie dwie różne postacie, Terminator to w 100% maszyna a RoboCop to jednak bardziej człowiek mimo iż ma ludzki tylko mózg, twarz i serce. A co za tym idzie Terminator nie czuje bólu, RoboCop go czuje. Poza tym to są dwa zupełnie różne uniwersa, mimo iż próbowano je kiedyś za sprawą komiksu połączyć w jedno. Nieco inaczej jest w przypadku animacji, bo zarówno pierwszy RoboCop jak i Terminator bazował jak wcześniej wspominano na animacji poklatkowej. Niemniej nadal nie widzę punktu zaczepienia do ewentualnych porównań...

Aleo

Ale przecież chodziło o porównanie filmów zrobionych w tym samym okresie, z tego samego gatunku a nie samych robotów.

Aleo

jeśli porównujemy to Robo dla mnie jest lepszym filmem choć oba oceniłem na 10- ciekawsze postacie i jest ich więcej- mamy paru złych-nie jednego:)

ocenił(a) film na 10
Aleo

No to jeśli o takim porównaniu mówimy, to nie widzę różnić. I tu i tam mamy animacje poklatkowa chociażby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones