PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 427
ocen
6,9 10 1 59427
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop
ocenił(a) film na 8
SeBo47

zdecydowanie zaniżone, az sie zdziwiłem. U mnie 8.Tym bardziej ze cała ekipa musiala wszystkie efekty wykreować bez komputera. Robocop 2014 to bedzie 70% greenroom - takie czasy

woznick

ludzie po prostu nie szanują klasyków

ocenił(a) film na 8
SeBo47

sam dalem 8 ale takie czasy małolaci oglądają i daje inne oceny bo nie to inne czasy

TheDessu

ciekawe jaką ocene bedzie mial chlam remake

kubelek0908

efektów tam jest od cholery to pewnie na dzień dobry 8 , po tym zwiastunie można wnioskować że Alex Murphy po przemianie w RoboCopa będzie zupełnie świadomy to co się z nim stało , a w oryginale tak nie było .

SeBo47

Bo to co ma być to już nie robocop

kubelek0908

to jest tylko stary nie dobry odgrzewany kotlecik film dla gimbusów itp nic nowego aby była akcja i deszcz ołowiu :D

SeBo47

To ja podziękuje serdecznie. Tak samo ma być terminator. Wszystko od początku...

kubelek0908

jeżeli chodzi o terminatora to tylko 1 i 2 , 3 jak i 4 były słabe , ale trzeba przyznać że dzisiejsze filmy strasznie obniżają poziom filmów które są klasykami , jedno można rzec do producentów i reżyserów jak to stary klasyk mówił nie idźcie tą drogąąąąąąąąąąąą

ocenił(a) film na 9
SeBo47

Oj przepraszam! Toy Story 3 dorównało dawnym czasom :D

gizmo666

ok masz racje ale końcówka w Toy Story 3 była troszkę za bardzo tęczowa i to mi się nie podobało

ocenił(a) film na 9
SeBo47

kwestia gustu - wg mnie zakończenie trójki genialnie zakończyło całą serię filmów - nic dodać, nic ująć - i takie zakończenia lubię. No i też sentyment - Toy Story to film mojego dzieciństwa, więc oglądając to w kinie bawiłem się lepiej niż niejeden dzieciak. Jeny... jak sobie przypomnę, to chyba był jeden z najlepszych filmów na jakim byłem w kinie w ciągu ostatnich lat :) starzeję się XD

ocenił(a) film na 9
SeBo47

ja dam 10 specjalnie, dalbym 8 ale skoro gimbusy zanizaja to my fani powinnismy zawyzyc

Robert_Laska

co racja to racja taka postawa mi się podoba idę w w tym samym kierunku towarzyszu :D

ocenił(a) film na 10
SeBo47

6.7? Murphy-is that You?

ocenił(a) film na 10
det0maso

Ja tam bez żadnego "ale" daje 10 z serduchem : > To był chyba pierwszy film o superbohaterze, który oglądałem w wieku 5-6 lat po kilka razy w miesiącu. Choć bałem się większości scen, to 1 i 2 część oglądałem już kilkanaście dobrych razy. Mimo, iż mam tylko 17 lat, to jestem pewien, że ciężko mnie jest i będzie przekonać do innego bohatera. Choćby dlatego, ze RoboCop jako jedyny był według mojej opinii słabszy od swoich wrogów przez wzgląd na to, ze był tylko maszyną i mimo iż czuł itd, to wciąż nie posiadał tej sprawności i "ludzkości" w sobie, to mimo to zawsze wygrywał.

SeBo47

Gimbusy? właśnie widać twój poziom:)

Pawlovsky

opowiedz o tym jaki poziom prezentuje , proszę

SeBo47

Na pewno nie taki jak ty, nie siedzę na stronach typu kwejk i nie piszę co chwile słów, które są modne.

Pawlovsky

kwejk proszę cię przestani , ja na pudelku przesiaduję , i naprawdę moje słowa są modne to takie słodkie .

ocenił(a) film na 8
SeBo47

Zgadzam sie. W ogóle wszystkie części Robocopa maja zanizone średnie moim zdaniem. Pierwsza część powinna śmiało mieć średnia 7,3 bo to i film z głębią, klimatyczny, ciekawy, i przy okazji swietna wizja cyberpunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones