PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Niewiem jak do tego doszlo ale to jakas paranoja chyba.Przeciez to jest jeden z najlepszych w swoim gatunku.Klasyk.Obudzcie sie.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

słowo cholera piszę się przez "ch"

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak1235

a slowo Kinomaniak pisze sie przez rz i duze K na koncu ty pustaku bez urazy hehe ;]

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Nie rozumiem żartu z ''rz''

lavrenzo84

Wyjdź na ulicę. Najlepiej przed Sejm :)

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Też tego nie rozumiem, świetny film absolutny klasyk obowiązkowy do obejrzenia dla każdego fana Sci-Fi.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Też nie wiem. Nie obraziłbym się gdyby było to 7,5 jak na imdb, ale poniżej 7? To jest jeden z najlepszych filmów akcji, a do tego ma i duszę.

lavrenzo84

ponieważ Filmweb to polski portal, a Polakom nic się nie podoba, oceny filmów traktuję z przymrużeniem oka i zerkam na inne strony, a komentarze czytam żeby się pośmiać z pseudo-znawców, którzy są mądrzejsi od reszty świata i żadne argumenty na nich nie działają, taka nasza zje...ba...na mentalność :D

hugo_frugo

Standardowo dzieciarnia zaniża ocenę, bo film jest stary.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Otóż to. Zdecydowana większość starszych filmów (szczególnie tych z lat 80tych) ma zaniżone oceny. Bo ludzie patrzą, że film ma już swoje lata i gorsze efekty specjalne. Większość ludzi ogląda filmy tylko po to by oglądać i potem zapomnieć. A powiedzcie, że tak nie jest?

caleb_83

Powiemy, że tak nie jest, ale wtedy jesteśmy od razu zwyzywani przez takich kretynów ;)

marcin261287

A niech wyzywają, to wtedy my, normalni, będziemy mieli ubaw (;

gortat

Mnie to już nie bawi. Pokolenie gimbusów to wrzód na zdrowym ciele narodu.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Może dorosną to zmądrzeją, choć wątpię...

ocenił(a) film na 8
Rinzler

100% racji :)

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Bo widzisz, fanów jest dużo, co dadzą 10/10, ale zaraz wejdzie drugie tyle gimbusów bądź zj.bów ze zj.banym gustem i dają 2/10. Średnia arytmetyczna zawsze fałszuje rzeczywistość.

Dlatego proponuje uruchomić możliwość głosowania tylko po uprzedniej weryfikacji wieku ;)

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Jakakkolwiek weryfikacja w skuteczny sposób wymagałaby albo karty kredytowej (strzał w stopę dla serwisu bo nikt przy zdrowych zmysłach nie poda karty na takim serwisie) albo metod które nie są legalne.
Po prostu dostęp do internetu powinien być całościowo od 18 roku życia.

użytkownik usunięty
marcin261287

E tam wieku, ja miałem te 10 lat i zachwycałem się klasykami z lat 80tych, a żyłem już prawie w 2000 roku. Lepiej zrobić wagi dla ocen, gdy widać, że ocenia jakiś gostek, który powiedzmy staremu Conanowi daje 1/10 a nowemu 10/10, to odrazu od takiego kogoś ocena powinna liczyć się z wagą 0,00001 ;)

Z tego samego powodu z którego autor wątku dał 8 nowej odsłonie Robocpa 8 , a później się taki dziwi dlaczego takie niskie oceny maja klasyki VHS.

ocenił(a) film na 10
kadim_filmweb

Przyczyna takich ocen jest prosta-ćpają za dużo Nuke'a :D

ocenił(a) film na 10
det0maso

Zagadka rozwiązana :) hahaha Bitches Leave

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Ważne że ty to wiesz ja to wiem, szczerze ja więcej razy oglądałem Robocopa niż nawet Terminatora, najlepsze czasy za dzieciaka i do dzisiaj film doskonały, film brutalny z mocnimy czarnymi charakterami,powiem tyle kocham ten film

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Co za roznica jaka ma ocene, wazne jak tobie sie podoba. Filmy trzeba analizowac przez odpowiedni pryzmat, w tym przypadku przez rok powstania. Urodzilem sie w 1992 roku, RoboCop jest 5 lat starszy ode mnie i jestem sobie w stanie wyobrazic jak duzym hitem musialbyc na tamte czasy Robocop, skoro nawet wspoleczesnie mi sie podoba.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Ma mało bo na tyle zasługuje w porównaniu do innych filmów.

ocenił(a) film na 8
BigBoss

tzn. do których filmów konkretnie? Zrób porównanie przynajmniej 10 z podanymi ocenami.

ocenił(a) film na 6
vdm

Do hitów tamtych lat: Rambo 1-3, Terminator 1-2, Obcy 1-3, Szklana pułapka, Zabójcza Broń.

ocenił(a) film na 8
BigBoss

No dobrze, podałeś bardzo fajne filmy. Sam jestem wielbicielem serii Alien. I serii Predator przy okazji. No i Aliens vs Predator hehe. I Terminatora też wielbię. Die Hard również. Tylko, że nie możesz dawać w tym zestawieniu Zabójczej Broni, oraz Rambo bo to nie SF[hehe wiem wiem, Rambo wielu chętnie by umieściło w S-F]. Robocop w swojej klasie czyli film S-F/gore/Sensacyjny z lat 80 zasługuje na co najmniej 7 moim zdaniem. Problem jest taki, że wielu młodych ludzi na Filmwebie, gdy widzi produkcje z poprzedniego stulecia automatycznie daje ocenę 1. Bo się naoglądali Iron Mana itd. i nie potrafią docenić starych produkcji. A oceniając stare produkcje nie można ich porównywać do dzisiejszego kina. Dobrym przykładem jest film "2001: Odyseja Kosmiczna" - dzisiejszego widza może zwyczajnie nudzić, ale kiedyś to było coś. Wyprodukowany w 1968 a bije efektami wiele dzisiejszych filmów. I szczerze to wolę starą "odyseję kosmiczną 2001" niż to całe oskarowe "dzieło" Grawitacja, które jest zwyczajnie nudne i głupkowate. No ale to moje zdanie, niech każdy ocenia po swojemu. Serdecznie pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

A dlaczego takie arcydzieła jak "Becket" 1964 oraz "Lew w zimie" 1968 maja tak niskie oceny na filmwebie,
kiedy na wszystkich innych portalach filmowych mają bardzo wysokie oceny ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones