PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546202}

Rogi

Horns
5,9 46 978
ocen
5,9 10 1 46978
5,6 11
ocen krytyków
Rogi
powrót do forum filmu Rogi

No chyba że byliście wszyscy na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto

ocenił(a) film na 5
tragta

Byliśmy

ocenił(a) film na 6
tragta

Kryminaliści

użytkownik usunięty
tragta

To pomówienia i kalumnie.

tragta

Albo kupili na dvd anglojęzyczną wersję :D

ocenił(a) film na 6
unique6596

właśnie nie pojmuje skąd na torentach wersja dvd skoro premiera filmu w usa 31 pazdziernika

tragta

"premiera:31 października 2014 (Polska) 6 września 2013 (świat)"

ocenił(a) film na 6
Kroogy

Kliknij sobie na to i poczytaj bo 6 września było można obejrzeć ten film tylko na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto

tragta

Na torentach ten film był już w styczniu,ściągnałem go już dawno.

ocenił(a) film na 5
tragta

Ja nielegalnie

tragta

Pewnie na kryminał za takie coś polecimy :O

ocenił(a) film na 3
tragta

Śmiechłem : )

Pewnie już listy gończe za nami wysyłają.

ocenił(a) film na 6
hugx_cyber

Jak ktoś jeszcze nie pobrał go nielegalnie niech obejrzy mój zwiastun
Jeśli już pobraliście nielegalnie to też obejrzyjcie mój zwiastun bo to taka parodia
http://youtu.be/ZArywZH-CPM

ocenił(a) film na 3
tragta

Polecam zwiastun kolegi powyżej :D znowu śmiechłem.

hugx_cyber

To polecam "szczere zwiastuny" od screen junkies :).

ocenił(a) film na 3
tragta

Jak najbardziej legalnie. Na przyszłość zanim kogoś o coś oskarżysz najpierw sobie doczytaj co jest legalne w Polsce a co nie jest. Natomiast sam film żenująco słaby, strata czasu. Do takiej np Dogmy nie ma startu.

ocenił(a) film na 9
komarrek27

Błehehe, Dogma...hehe... ŻAL.

tragta

Czyli już 3400 osób pobrało od Ciebie z kompa ten film? Bo skąd te statystyki?

ocenił(a) film na 6
Ratukum

bo tyle osób oceniło ten film przed premierą w jakimkolwiek kinie

tragta

A może film jest legalnie dostępny na iTunsie? Taka forma reklamy obrazu przez twórców. Polecam następnym razem dokładnie sprawdzić, a nie pisać takie dyrdymały z ... wzięte :)

tragta

Jeśli film nie był dystrybuowany w danym kraju to jego pobieranie jest legalne. Nie wspominając już o tym, że w ogóle pobieranie jest w PL legalne pod warunkiem, że jest to dokonywane na WŁASNY NIEKOMERCYJNY użytek. Do niedawna prawo pozwalało nawet modyfikować i sprzedawać produkcje, które nie ukazały się w Polsce a więc np pobierasz sobie taki film, dodajesz lektora i śmigasz na giełdę by pchnąć po 5zyla za płytkę. Zanim nazwiesz kogoś złodziejem zorientuj się w sytuacji

JustynOryg

DZIĘKUJEMY ZA KOMPETENTNE WYJAŚNIENIE
mądra odpowiedź na głupie pytanie

RatnaDevi

Proszę bardzo ;) Faktycznie aż głupio tłumaczyć w takim temacie ale może do niektórych dzięki temu dotrze :) "Sharing is caring" :) Polecam rewelacyjny filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=uLU3R_Kb4c4
:) Pozdrawiam

JustynOryg

"w ogóle pobieranie jest w PL legalne pod warunkiem, że jest to dokonywane na WŁASNY NIEKOMERCYJNY użytek" - nie do końca. Samo pobieranie - ok. Ale rozpowszechnianie materiału pirackiego (tzn takiego, za który normalnie trzeba płacić) jest już nielegalne, a przecież pobieranie z torrentów oznacza jednocześnie wysyłanie fragmentów danego pliku innym torrentowiczom. Ba, oglądanie później takiego ściągniętego filmu ze znajomymi również pod to podchodzi. ;p Oczywiście nikt nie będzie ścigał internautów za ściąganie sobie filmików z sieci, ale lepiej nie wprowadzać ludzi w błąd. ;)

anako

To co napisałaś odnośnie np torków jest oczywiste. Nie pisałem że jest odwrotnie. Co do oglądania ze znajomymi to akurat nie jest problem. Jeśli coś pobierzesz (nie dotyczy gier i programów płatnych) to mogą z tego też korzystać najbliższe Ci osoby czyli narzeczona, mama etc. Przyjaciół również można pod tą grupę podciągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones