film

Roselyne i lwy

Roselyne et les lions
1989
1h 55m
7,0 124
oceny
7,0 10 1 124
Roselyne i Thierry porzucają rodziny i studia, aby poświęcić się swojej pasji, tresują dzikie zwierzęta w marsylskim zoo, a następnie poszukują pracy w cyrku. Początki są... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Roselyne i lwy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Roselyne i Thierry porzucają rodziny i studia, aby poświęcić się swojej pasji, tresują dzikie zwierzęta w marsylskim zoo, a następnie poszukują pracy w cyrku. Początki są trudne i mało opłacalne, ale szybko znajdują okazję by zaprezentować swój popisowy, budzący podziw i zazdrość numer. Próbny występ przed Koenigiem, dyrektoremRoselyne i Thierry porzucają rodziny i studia, aby poświęcić się swojej pasji, tresują dzikie zwierzęta w marsylskim zoo, a następnie poszukują pracy w cyrku. Początki są trudne i mało opłacalne, ale szybko znajdują okazję by zaprezentować swój popisowy, budzący podziw i zazdrość numer. Próbny występ przed Koenigiem, dyrektorem niemieckiego cyrku o światowej sławie, ostatecznie decyduje o ich zatrudnieniu. Związek uczuciowy między bohaterami poddany zostaje próbie, gdy Roselyne jest coraz bardziej sławna, a Thierry odnosi poważne obrażenia podczas próby. Miłosna historia rozgrywająca się w środowisku ludzi cyrku.

studio
Gaumont (przedstawia) / Cargo Films
tytuł oryg.
Roselyne et les lions
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w Amiens, Donnemarie-Dontilly, Marsylii (Francja), Bruksela (Belgia) oraz w Monachium (RFN, obecnie Niemcy).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones