PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31573}
6,5 1 195
ocen
6,5 10 1 1195
Roswell
powrót do forum filmu Roswell

I want to believe

ocenił(a) film na 7

Fabularyzowana wersja wydarzeń, jakie rozegrały się w lipcu 1947 roku w pobliżu Roswell w Nowym Meksyku. A ściśle rzecz biorąc - jest to rekonstrukcja mieszająca fakty z domniemaniami i czystą fikcją. Wbrew pozorom nie ma tu jednak żadnego szukania taniej sensacji - w zasadzie najmniej wiarygodnie wypada ostatnie pół godziny filmu, które opiera się w większości na domysłach na pograniczu teorii spiskowych. Mimo tego - całość w żadnym wypadku nie budzi niesmaku, nie jest to żadna kiczowata taniocha, tylko rzetelna telewizyjna robota sporządzona według najlepszych standardów. I do tego z udziałem pierwszorzędnej obsady aktorskiej: na pierwszym planie Kyle MacLachlan, w tle m.in. Martin Sheen, Peter MacNicol i Bob Gunton. Dla ciekawych, ze sporą satysfakcją i przyjemnością.

Caligula

ja też want ;)

ocenił(a) film na 9
Bzium_3

Świetny film tu mamy dramat obyczajowy z UFO w tle - dobrze rozłożone proporcje.

Joanna_1970

Ależ wyszukany komentarz. No, no...

ocenił(a) film na 9
RafX

Nie martw się, kiedyś jak dorośniesz to też będziesz umiał - póki co zaś jesteś dzieciakiem neo nawołującym do palenia Żydów. A to karalne.

Joanna_1970

Przykro mi, rozumu ci nie przybędzie - póki co nie umiesz czytać i piszesz oszczerstwa. To też karalne. Jesteś zwykłym trollem, który robi bałagan i wywołuje kłótnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Bzium_3

Jeśli to Cie nadal interesuje, mam ten film z lektorem.

IrenaSz

Witam :)
Mnie interesuje - ale w jakiej formie mogłabyś go udostępnić?
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
m_grendel

Mogę zrobić kopię na płycie dvd - inaczej nie umiem. Jeśli Cię to interesuje, napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - pozdrawiam.

IrenaSz

Dziękuję, Ireno, za ofertę :)
Prześpię się z tym i na pewno odpiszę.
Pozdrawiam :)
M.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones