PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844511}

Rosyjska szkoła uwodzenia

Shkola soblaznienyia
6,2 132
oceny
6,2 10 1 132
Rosyjska szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Rosyjska szkoła uwodzenia

Sam dokument jest na 7/10 ale ogladajac te 3 bohaterki i resztę tych panienek mozna sie niezle wkurzyc -po prostu tępe materialistki. Niby po jakichs studiach no i z duzego miasta - Sankt Petersburg (co chociaz na szczescie potwierdza ze wielkosc miasta nie ma znaczenia) ale sa strasznie zacofane. Ta ostatnia jest tak glupia i zdemoralizowana ze najlepiej jakby wpadla pod pociąg, choc szkoda jej synka bo jest myslacy.
Mam nadzieję że w PL nie ma takich pierdół jak szkoly uwodzenia albo to jest jakiś margines aczkokwiek wydaje sie ze w Rosji to norma (takie wrazenie sprawia ten dokument).

ocenił(a) film na 6
rhc89

Są podobne szkoły, jeśli się nie mylę to uczą jak być eleganckim, czy prowadzić konwersację. Generalnie chodzi o to samo, jak stać się bogatą przez dobre zamążpójście.

rhc89

Dlaczego dziewczynom odmawiasz prawa do decydowania o swoim życiu w ten sposób jaki chcą? Co w tym złego że chcą rozwinąć swoje umiejętności miękkie by znaleźć najlepszego dla siebie partnera? Ja tam jestem pod wrażeniem że są świadome swoich potrzeb, a przede wszystkim chcą się doskonalić w uwodzeniu facetów :) mam wrażenie że podświadomie wyrażasz zal że nigdy nie będziesz celem takich adoracji :) hajs się nie zgadza?

ocenił(a) film na 7
tgaw

bla bla bla. W sumie słaba retoryka - chyba potrzebna jest ci jakaś szkoła.

rhc89

Młodym ludziom zdaje się, ze pieniądze są najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy się zestarzeją są już tego pewni. Oscar Wilde
Laski lecą na pieniądze i zaradność, żadne gadanie tego nie zmieni. Tak to po prostu jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones