PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 471
ocen
5,2 10 1 25471
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Film trzyma w napięciu, porusza ciekawą tematykę (chyba jeszcze w horrorze nie wykorzystaną), jest dobrze zagrany i ogólnie zrobiony. Nie czytałem oryginału więc może dlatego film mi się podoba...Sceny wewnątrz ruin świetne tak jak te SPOILER gdy roślina naśladuje głosy bohaterów no aż ciarki przechodzą KONIEC SPOILERA. Postacie są dość fajne, można je polubić i współczuć. Są dobrze zagrane. Sama sytuacja nie do pozazdroszczenia. Aspekt psychologiczny choć mały też miły dla oka i ucha. Muzyka choć nie szczególnie zapadająca w pamięć swoją rolę spełnia. No i miło zobaczyć film, w którym bohaterów nie zabija morderca tylko coś innego, nowego, ciekawego :) Ja film polecam 8/10.

Ostatnio na filmweb horrory mają się ciężko...bo co jakaś dość ciekawa produkcja to ocena 5/10 czy to trochę nie za mało?? "Ruiny" zasługują przynajmniej na 6 bo jest strasznie dużo większych gniotów, które mają dużo wyższą ocenę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones