PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 475
ocen
5,2 10 1 25475
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

W filmie brakuje jakiejś treści. Dobrze, ze jest krótki, i ze bilet miałam za darmo.

ocenił(a) film na 6
joasia2000

No to mogles na inny film isc za ten darmowy bilet , teraz za bilet na nastepny film na który pojdziesz bedziesz musiał placic bo zmarnowales darmowy bilet na ruiny wiec nie tak do konca był za darmo:)Jak zawsze przy premierze horrorów jest sporo szumu a potem jest jak prawie zawsze czyli co najwyzej sredni film a nawet słaby. Nie ogladałem Ruin ale liczyłem ze moze to faktycznie bedzie cos ciekawszego. Pierwsze opinnie nie napawaja optymizmem. Zreszta i tak tego filmu nie daja w wiekszosci multiplexów wiec i tak bym nie poszedł( co dziwne bo dosc mocno mam wrazenie był promowan ten tytuł). Widac zdali sobie sprawde ze i tak ludzie wola isc na Zdarzenie i Hulka i tym filma głownie poswiecono kolejne sale. Choc z 2 strony te multiplexy puszczaja Paranoid Park - film któr wydaje sie zbierze miejsza publike niz by zebrały Ruiny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones