PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557497}

Rycerze (nie) na niby

Knights of Badassdom
5,2 4 093
oceny
5,2 10 1 4093
Rycerze (nie) na niby
powrót do forum filmu Rycerze (nie) na niby

Ten film powstawał bardzo długo, nie mam pojęcia dlaczego. Sądziłem, że będzie na poziomie
SyFowych produkcji, czyli ocena 3 lub max 4. Myślałem, że wystawię 5 za Summer i dopiszę kolejnego
gniota do "obejrzanych". Nic z tych rzeczy. KoB jest zabawny (nie w żałosny sposób), fabuła nie jest
może odkrywcza, ale sam pomysł na miejsce akcji jest arcyciekawy. Mimo marności efektów i nie
pasującego mi zakończenia, cały czas zaskakiwała mnie (miło!) gra aktorska. Zwłaszcza mistrz gry
Kwok, kiedy wyśpiewywał swoje kwestie. Reszta też niezła, zresztą sama obsada jest warta uwagi.
Od wspomnianej Summer Glau po Petera Dinklage. Nie twierdzę, że to świetny film, ale na pewno
obejrzenie go, nie jest stratą czasu. Od biedy można go nazwać młodszą siostrą "Armi Ciemności" albo
daleką kuzynką ;)

ocenił(a) film na 7
PieczykM

Fakt, aktorzy pozytywnie się spisali obsada jak najbardziej na miejscu, film się dobrze oglądało myślę że nie raz do niego wrócę.Jedna z lepszych czarnych komedii ostatnich lat.

ocenił(a) film na 7
PieczykM

O Armii Ciemności nie pomyślałam, a faktycznie skojarzenie bardzo trafne. Mnie przypominał za to Tenacious D :D Marność efektów była chyba zamierzona, w każdym razie wypasione i realistyczne efekty nie pasowałyby do tego filmu.

ocenił(a) film na 7
angua_79

Tenacious D ? Muszę w takim razie obejrzeć. Hmm nawet mam zaznaczone na FW :)

ocenił(a) film na 7
PieczykM

Jeżeli kiedykolwiek w życiu skakałeś po łóżku machając głową przy Metallice, to musisz obejrzeć :)

ocenił(a) film na 7
angua_79

Coo !!!??? Nie słyszę bo skaczę po łóżku i macham głową przy Metallice !!!

(Przepraszam za suchara, musiałem :) Obejrzę na pewno :)

ocenił(a) film na 6
PieczykM

Mimo obsady zasiadając do filmu spodziewałam się totalnego shitu, ale widać Ryan Kwanten jest w stanie sprzedać mi każdą chałę. Dla niego wytrwałam 6 sezonów Czystej Krwi :)
Film o dziwo nie nudził, a nawet rozśmieszył kilka razy. I koniec końców wciągnął na tyle, że dałam się porwać tej durnej przygodzie. A jak na koniec napisali, że Eric został magiem 27 poziomu, to uniosłam rękę w geście zwycięstwa :D
Ale najlepszy był Gunther.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones