PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714745}

Ryzykowny układ

Criminal Activities
5,8 3 310
ocen
5,8 10 1 3310
Ryzykowny układ
powrót do forum filmu Ryzykowny układ

jak on dziwnie wygląda 0.o

Orlando

Tak. Na włosach chyba za dużo farby.

ocenił(a) film na 3
Patrick_2

Jeśli w ogóle mają coś wspólnego z jego włosami. Wygląda jak w tandetnej peruce.

ocenił(a) film na 6
Klaman123

Bo on nosi peruki od lat.

Orlando

Ziomus tu nie chodzi ani o farbe ani o uczesanie ale o fakt ze od bodajze ponad 12 lat TRAVOLTA niezle wylysial i nosi peruki. Wyglada to tragicznie co udowodniono juz kilka razy robiac mu zdjecia w swej rezydencji gdzie mial lysine na maksa.

punisher822_filmweb

Tez robię zdjęcia w swojej rezydencji i Travolty tam nie było. Nie lepiej, gdyby zrobić mu zdjęcie w jego rezydencji??
:)

Tom__Tom

Mialem na mysli ze jest tak mocno wylysialy prawie jak STATHAM a w filmie ma karykaturalne wrecz doczepki i peruki. Uwazam ze najlepiej TRAVOLTA wygladal kompletnie lysy i z brodka w komedii akcji 'POZDROWIENIA Z PARYZA'...

punisher822_filmweb

Tu się zgadzam 10/10 - też go lubię w "Pozdrowieniach..." rola z dystansem, humorem a nawet ironią...

Tom__Tom

W POZDROWIENIACH... jako lysy twardy glina przypominal mi troche w swoim zarcie i ironii Bruce'a Willisa ze SZKLANYCH PULAPEK. Takiego Travolte chetnie bym po raz kolejny zobaczyl.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

To była jego najlepsza rola.

ocenił(a) film na 5
Tom__Tom

;-) Ale ma też coś wspólnego z Cagem, nie mam na myśli filmowej zamiany twarzy, ale - być może- zamianę peruk!

jjarek_filmweb

Cos w tym jest i mam wrazenie ze obaj Panowie w tej samej firmie maja doklejane peruuki i doczepki ahhh i bylbym zapomnial S.SEAGAL tez z tej samej firmy korzysta ;)

Tom__Tom

"Tez robię zdjęcia w swojej rezydencji i Travolty tam nie było. Nie lepiej, gdyby zrobić mu zdjęcie w jego rezydencji??" - dobre, dobre :))))
Ale widzę, że kolega punisher822_filweb - nie wyłapał... :)

punisher822_filmweb

'lysina na maxa' , oj boze, ale sie usmialam czytajac ten dialog :D:D

Divian

No bo ma LYSINE NA MAKSA a jako facet nie moze sie z tym pogodzic tylko zanim pojawia sie na spotkaniach z prasa kozysta z uslug firmy ktora dokleja mu roznego rodzaju smieszne peruki. Masa facetow na swiecie ma ten problem ze w pewnym momencie zycia zaczynamy lysiec i nie pomoze ci najdrozszy najbardziej zachwalany szampon lub odzywka. Bogatsi moga sobie pozwolic na wizyte w specjalnych klinikach gdzie robia wiele udanych przeszczepow cebulek wlosowych. Dziwie sie Travolcie bo facet ma duzo kasy i spokojnie by mogl polatac po swiecie i zrobic sobie te przeszczepy a nie pojawiac sie na konferencjach prasowych w tych perukach. Moze mu sie przeszczepy cebulek wlosowych nie przyjely tego nie wiem ale wiem jedno ze z lysieniem trzeba sie pogodzic bo rozpaczac latami nie ma sensu. Jeden ma przez cale zycie bujna czuypryne a inny jest lysy jak kolano. Taki juz jest los nas facetow i smutne jest to ze tacy ludzie jak Travolta nie potrafia sie z tym pogodzic. Facet chyba myslal ze bedzie mial do smierci takie geste i mocne wlosy jak w czasach gdy mial 25lat w gore...

Orlando

dokładnie to samo pomyślałam jak weszłam, żeby poczytać o filmie -_- wygląda jak myszka miki z tą fryzurą o.O wgl jak by miał maskę doklejoną zamist twarzy, chyba za dużo liftingów na starość jak większość gwiazd

ocenił(a) film na 8
Orlando

Zgadzam się. Jego wygląd pozostawia dużo do życzenia. W zasadzie bardziej irytował mnie sztuczny wyraz twarzy. Mam wrażenie ,że za dużo botoksu.

ocenił(a) film na 6
skarlet27

również podzielam zdanie. W ciągu tygodnia widziałem dwa filmy z Travoltą - ten oraz Jestem Zemstą. Gra aktorska dobra, według mnie nie różni się za bardzo od tej sprzed 10 lat. Dobre rzemiosło. Ale wygląd już trochę mnie zraził. Naciągnięta twarz, napudrowana i ta peruka !!!! W Pozdrowieniach z Paryża wyglądał w łysinie ekstra. Ale grał taką postać - mięśniaka z CIA lekko szurniętego i ta łysina mu pasowała. W tych ostatnich filmach odchudzona sylwetka i łysina by szły w parze, dlatego skorzystał z peruki, ale wygląda to co najmniej średnio. Bruce Willis łysiał wcześnie i zawsze gra łysy. Może John też by spróbował ? ")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones