PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599742}

Rzeź

Carnage
7,1 121 415
ocen
7,1 10 1 121415
7,5 41
ocen krytyków
Rzeź
powrót do forum filmu Rzeź

Genialny

ocenił(a) film na 8

Film nie dla każdego. Jeśli lubicie filmy typu "American Pie" czy "Adrenalina" darujcie sobie.

ocenił(a) film na 8
Karcyoch

Nie przesadzaj z tym szufladkowaniem ^^
Ten film nie jest w żadnym stopniu nad wyraz ambitnym, jest wręcz trywialny.

użytkownik usunięty
unpxre

Nie.

ocenił(a) film na 8

Dokładnie Zuzanna, film jest tak ambitny jak przykładowe "zdanie" które podałaś, żeby zobrazować moją tezę :)

użytkownik usunięty
unpxre

To był równoważnik zdania a nie zdanie.

ocenił(a) film na 8

Dlatego zdanie wsadziłem w cudzysłów :)

użytkownik usunięty
unpxre

Nie, zdanie wsadziłeś w cudzysłów dlatego, że nie przykładałeś się do gramatyki języka polskiego w szkole i nie wiedziałeś o istnieniu takiego określenia jak "równoważnik zdania".

ocenił(a) film na 8

Cieszę się, że znasz lepiej mnie, niż ja sam. Do gramatyki się nie przykładałem i mam w niej duże luki, ale logicznie myśląc ktoś kto wie, że jeśli w owa grupa wyrazów nie zawiera orzeczenia, nie jest zdaniem, analogicznie musi znać pojęcie przeciwstawne, a jak nawet nie zna to niema problemu, by jest sobie sprawdzić :)

unpxre

pierdo** trzy po czy a tak naprawde film jest genialny. Bo juz od antyku kazdy wiedzial ze kino nie musi wychodzic po za kladyczne cztery katy ( choc wtedy nie byli kina, tak jak i edyp nie wiedzial ze bedzie ruchal matke, badz juz to zrobil). Prawda choc bolesna jedno oznajmia, że nie trzeba miliardow roponosnych dolarów na dobre kino, wystarczy 10 latenie mieszkanie za starym kinem domowym i cztrema aktorami i wszykto gra, a nawet tworzy. przepraszam za stylizajcie i osrtograifie ale ta whiskey mi sie uniosla w postaci paru zlotopolskich piw i wedle tego scenariuszu dopiero teraz moge wam powiiedziec jaki niesie film ten sens... prawda wychodzi wraz z promilami jaki wszystkie szczere badz i nieszczere intencje

ocenił(a) film na 8
cayetano

Nigdzie nie pisałem że jest zły, tylko że nie jest jakieś strasznie ambitne kino dla wybitnych jednostek.
Co do tych 4 aktorów, tutaj masz tylko 2: http://www.filmweb.pl/film/Sunset+Limited-2011-558807 :>
BTW whisky jest lepsza niż jack i jego pochodne, przynajmniej dla mnie :)

cayetano

Też lubię jak mi się uruchamia pijacki filozof, pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8

:))

Karcyoch

Uwielbiam American Pie (1,2,3) Dlaczego? Bo zwyczajnie mnie smieszy i rozluznia, a jakim jestem widzem mozna sprawdzic w profilu.

ocenił(a) film na 8
Karcyoch

A widzisz, ja lubię American Pie, fajna typowa amerykańska komedia o nastolatkach, a mimo wszystko Rzeź przypadła mi do gustu. Jeśli chciałeś tym pokazać, że to film tylko dla prawdziwych smakoszy kina, to Ci trochę nie wyszło, bo film aż taką perełką nie jest - co nie zmienia faktu, że jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 4
Lepkam

Niewiarygodna jest "wymiana opinii" na samej górze :D
Nie ma wątpliwości, ze "rzeź" należy do dziedziny kina czasem zwanego "ambitnym" , mimo wszystko uwazam, ze byl nudny.
Najwidoczniej po prostu nie przypadł mi do gustu, nie rozsmieszyl mnie, a to z pewnością klęska dla komedii. Chetnie wybrałbym się na sztukę do teatru, podejrzewam ze bylaby lepsza.

ocenił(a) film na 8
Dainc007

Całkiem możliwe, że i ja się wybiorę - skoro film mi się podobał, to sztuka powinna tym bardziej. I nie wydam pieniędzy w ciemno, a często tak jest z teatrem.

Karcyoch

Nie przesadzajmy, nie ma zasady że jak lubisz np. Adrenalinę i American Pie to tego lepiej nie oglądaj.
Nie można tych pozycji do siebie porównać, ten film to nie do końca komedia to również dramat.
Rzeź mi się podobała, ale jednocześnie lubię też klasyczne durne komedie i nie widzę tu nic zbieżnego.

ocenił(a) film na 3
Karcyoch

Ja lubię Monthy Pythona, Seksmisję, Samych Swoich i starego Allena. A ten film to każdy inny gatunek, szybciej nawet kuźwa wojenny, ale na pewno nie komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones