Ha-Mashgihim

1 godz. 42 min.
6,4 677
ocen
6,4 10 677
341
chce zobaczyć
{"type":"film","id":655486,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ha-Mashgihim-2012-655486/tv","text":"W TV"}]}

   Avi (Ro'i Asaf), Kobi (Gal Friedman) i Yaniv (Itzik Golan) to młodzi mężczyźni, należący do społeczności bracławskich chasydów. Mieszkają w Bat Jam, mieście na obrzeżach Tel Awiwu. Stoją na straży przestrzegania nakazów religijnych w swoim sąsiedztwie. Za niedopuszczalne uznają nieprzestrzeganie szabatu i nieskromny strój kobiet. IchAvi (Ro'i Asaf), Kobi (Gal Friedman) i Yaniv (Itzik Golan) to młodzi mężczyźni, należący do społeczności bracławskich chasydów. Mieszkają w Bat Jam, mieście na obrzeżach Tel Awiwu. Stoją na straży przestrzegania nakazów religijnych w swoim sąsiedztwie. Za niedopuszczalne uznają nieprzestrzeganie szabatu i nieskromny strój kobiet. Ich sprzeciw budzi także to, że przyjeżdżający z pobliskiej Jaffy Arabowie zakłócają czas odpoczynku głośną muzyką. By osiągnąć swoje cele, nie zawahają się przed użyciem gróźb i przemocy. Gdy w życiu Aviego pojawia się Miri (Rotem Zussman), piękna, młoda dziewczyna, zaczyna on kwestionować swoją lojalność wobec przyjaciół.

   Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami.

   Netflix - www.netflix.com

   HBO GO - www.hbogo.pl

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   Player - www.player.pl

   TVP VOD - www.vod.tvp.pl

   Play Now - www.playnow.pl

   iTunes - www.apple.com/pl/itunes

   Nowe Horyzonty -

   Apple TV - tv.apple.com

   mdag.pl - mdag.pl

   Pięć Smaków - piecsmakow.pl

   Moje eKino - mojeekino.pl

   Ninateka - ninateka.pl

   VOD.PL - www.vod.pl

   Chili - pl.chili.com

   Amazon Prime - www.primevideo.com

   Playstation VR -

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   DAFilms - dafilms.pl

   Cineman - cineman.pl

   Outfilm - outfilm.pl

   KinoPodBaranami - https://www.kinopodbaranami.pl