PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435562}

Słaby punkt

Point of Entry
6,3 174
oceny
6,3 10 1 174
Słaby punkt
powrót do forum filmu Słaby punkt

ogólnie można obejrzeć, kilka motywów w lepszym wykonaniu nawet byłoby bdb, ale TVP1 widzę oszczędza na swoich widzach i niedobrze! Realizacja tej produkcji na poziomie klasy B chociaż nawet zaciekawiłem się po połowie muszę przyznać... Sam film jakby dać więcej akcji by mógł nawet co słabsze niewiasty poruszyć ;) wszystko wcisnęli pod koniec - kto oglądał ten wie.
PS. Ciekawi mnie co z detektywem :D bo nie pokazali nic albo nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 9
KREATOR

właśnie;D ten detektyw był tam zupełnie do niczego;D bo to powinno byc tak ze jak caleb by poszedł do kate to detektyw wtedy wbija sie do domu caleba, budzi tego jej męża i oboje idą ratować kate... tak to był niepotrzebny;D I zgadzam sie ze powinno byc wiecej akcji bo tak to od początku było wiadomo jak sie skonczy;D

klaudynnQa

CZEŚĆ!
NAZYWAM SIĘ JULIA I JESTEM FANKĄ HOLLY. BARDZO CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ TEN FILM ALE NIE BARDZO WIEM JAK I GDZIE, PRÓBOWAŁAM GO SZUKAĆ I ŚCIĄGAĆ ALE MI SIĘ NIE UDAŁO. GDZIE TY GO OGLĄDAŁAŚ??
PROSZE ODP
POZDRAWIAM
JULKA

ocenił(a) film na 5
julkandkate

Ja go ściągnęłam z torrentów i muszę przyznać, że film świetny. Trzyma w ciągłym napięciu a Holly grała świetnie!!!

The_Slayer

film bardzo fajny . Holly zagrała rewelacyjnie ;]

ocenił(a) film na 6
palafka

Holly zawsze jest rewelacyjna:):D Nic nowego:D

HollyShannen19

ale gdzie można go obejżeć....jestem fanką Holly i staram sie ogladac wszystkie filmy z jej udziałem ale jakos mi nie wychodzi;((( pomocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones