PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30778}

Sławna restauracja

Le grand restaurant
7,4 9 223
oceny
7,4 10 1 9223
Sławna restauracja
powrót do forum filmu Sławna restauracja

Ta scena mnie rozwala, chyba najlepsza w całym filmie:)

vulture

Dokładnie.Ta scena mimo,że krótka jest BOMBOWA !!

ocenił(a) film na 8
JogiFan

http://www.youtube.com/watch?v=tT40t0G6UsA :) Geniusz

ocenił(a) film na 6
vulture

Ta scena to najlepszy kawałek w tym filmie, film średni . De Funes jest fantastyczny ale są śmieszniejsze filmy z jego udziałem, np. ''Zawieszeni na drzewie''.

ocenił(a) film na 8
anastazja1984

Najlepsza scena w filmie komediowym.

ocenił(a) film na 6
anastazja1984

akurat zawieszeni na drzewie jest tragiczny, kompletnie nie zabawany

ocenił(a) film na 6
kdbw

Rzecz gustu. Mnie nie śmieszy ''Oskar'' ''Hibernatus'' i ''Panowie dbajcie o żony''

vulture

Przyznam, że ta scena jest wspaniała, genialnie zagrana i z pomysłem.
BTW, wykorzystał ktoś ten przepis ? Zamierzam to zrobić dla jednej osoby ;D

ocenił(a) film na 10
Krytykant

Mimo ze nie umiem gotowac wydaje mi sie że z tego przepisu chyba nic nie wyjdzie. 1 litr mleka i 1 kg ziemniaków.....nie będzie sufletu ale zupa mleczna z ziemniaków.

maciek608

Też mi się tak zdawało, ktoś nie przemyślał tego przepisu. Mleka można ew. dać do smaku a nie cały litr ! Pewnie było to potrzebne, żeby scena się udała. Przepis zapewne nietrafiony, za to żart ponadczasowy :D

vulture

REWELKA! PO PROSTU Rewelacyjna scena :))))))

ocenił(a) film na 7
vulture

W pełni popieram, wryła mi się w pamięć jak mało która. I raz już widziałem jak ją cytowano.

vulture

Z ciekawostek: "Niemiecka wersja tego filmu była krótsza o 8 minut"
Jak myślicie co Niemcy wycieli z tego filmu? : D

matimat17

Ciekawe, czy rzeczywiście brakuje tej sceny w niemieckiej wersji :D

ocenił(a) film na 7
Krytykant

scena nie zostala wycieta. Zrodlo: wikipedia.de

In einer recht bekannten Szene erläutert Septime dem deutschen Gast Müller ein Rezept. Dabei wirft eine Lampe einen derartigen Schatten auf de Funes Gesicht, dass dieser optisch wie Adolf Hitler wirkt. Zusätzlich spricht Septime (auch im französischen Original) dabei deutsch und passt seinen Sprachduktus dem Hitlers an.

ocenił(a) film na 7
renounce

sorry, zapomnialem przetlumaczyc. Wiec to jest mniej wiecej tak::

W filmie jest pewna bardzo znana scena, w ktorej pan Septime podaje jednemu z gosci, panu Müllerowi z Niemiec przepis na suflet z ziemniakow. W trakcie tego lampa rzuca cien na twarz Louisa w ten sposob, ze ten wyglada jak Adolf Hitler. Dodatkowo we francuskim oryginale aktor mowi po niemiecku i nasladuje sposob mowienia Adolfa Hitlera.

ocenił(a) film na 8
renounce

nie wycieli tej sceny, ale niemiecki dubbing nie jest taki dobry jak orginal http://www.youtube.com/watch?v=c2uTvlvobgY

vulture

dobre jeszcze było to
- skonczyły się langusty co robimy
- trzeba kichnąć

ocenił(a) film na 7
vulture

Ta scena bawi do teraz....kocham Louisa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones