PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466864}

Słodka zemsta

Serious Moonlight
5,5 6 415
ocen
5,5 10 1 6415
Słodka zemsta
powrót do forum filmu Słodka zemsta

Bardzo przeciętny 4/10

ocenił(a) film na 4

Obejrzałem ze względu na obiecujący duet: Hutton-Ryan. A film okazał się co najmniej średnich lotów, z wieloma dłużyznami i powolną, monotonną fabuła bez szczególnej inwencji i zwrotów akcji. Meg Ryan miała już kilka podobnych wpadek ze słabymi rolami więc na Nią brałem poprawki - zdążyłem się już nawet przyzwyczaić do twarzy zmienionej botoxem i ręką chirurga plastycznego. W końcu tu o talent idzie.
Ale Huttona oceniałem wyżej - to aktor o kapitalnym potencjale i nawet się w tym filmie stara, jednak statyczny , słaby scenariusz robi swoje. Dla mnie film przeciętny a nawet rozczarowujący jeśli uwzględnić dotychczasowe, często niezłe (zwłaszcza u Huttona) role obojga. Dalej jestem fanem Meg, ale w tym przypadku z trudem dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 6
jabu

Mnie Meg wyjatkowo irytowała w tym filmie. Ogólnie zagrane wszystko było dobrze, ale sam film dłuzył mi sie strasznie, tak naprawdę dała 6/10 tylko ze wzgledu na zakończenie:) Mina Huttona bezcenna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones