PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646063}

Psychometry

Sa-i-ko-mae-teu-ri
7,1 935
ocen
7,1 10 1 935
Sa i ko mae teu ri
powrót do forum filmu Sa-i-ko-mae-teu-ri

tytuł

ocenił(a) film na 6

Może by tak zmienić tytuł na "Psychometria" po prostu? Łatwiejsze do odnalezienia by było

ocenił(a) film na 8
papucia

W Polsce ten film nie został jeszcze wydany (i pewnie nie będzie), a po reszcie ma on przypisane z 7 czy 8 różnych tytułów, więc kto chce, to znajdzie ;)

ocenił(a) film na 7
hyazinth11

niee tu xd

papucia

na filmwebie jest wręcz " chory" system zapisywania koreańskich filmów. Może w ogóle niedługo tytuły będą wpisywane w hangul i po kiego te myślniki. Nie widziałam na świecie portalu, który by tak komplikował pisownię koreańskich tytułów. Na prawdę trzeba się namęczyć, żeby odnaleźć coś konkretnego.

Izydora84

Oficjalny międzynarodowy i oryginalny w hangulu to byłyby dwie najlepsze opcje. Transkrypcji może być setki więc jak dla mnie są one bezsensowne. Polski tytuł gdy film nie został wydany w Polsce (czyli w przypadku koreańskich filmów to 99%) też by wcale nic nie ułatwił, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 7
Aigoo

Uważam, że film powinien funkcjonowac na filmwebie przede wszystkim pod oficjalnym międzynarodowym tytułem (więc najczęściej angielskim) widząc tytuł koreański - nawet przetranskrybowany na litery łacińckie - nic mi to nie mówi. Nie jestem w stanie zapamiętać tak zapisanego tytułu i stwierdzić czy go widziałam czy nie. No chyba po coś są te międzynarodowe tytuły, kurde...

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Ja już wolę, jak są napisane w oryginale, czyli tak jak jest teraz. Denerwuje mnie, jak widzę np chiński film i tytuł angielski, to głupie.

Ruby_in_Gold

Dokładnie, powinien funkcjonować pod oficjalnym międzynarodowym tytułem czyli "Psychometry". Też mnie to strasznie wkurza, że później nie mogę tego filmu odnaleźć, bo kto by zapamiętał jakieś dziwaczne, koreańskie słowa? Pod tym względem to jakaś porąbana praktyka na filmwebie.

Izydora84

Wolałabym w hangeulu tysiąckrotnie bardziej, przynajmniej skopiowałoby się oficjalny tytuł i wkleiło tu, a tak zromanizowany to uj wie jaką wersję wzięli. Debilizm totalny i najgorsze, że się utrzymujący. Już dawno powinni to zmienić.

ocenił(a) film na 7
papucia

nie, bo ludzie z filmwebu są poj.e.bani i lubią utrudniać życie...

agviki

Też tak uważam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones