PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 510
ocen
6,9 10 1 60510
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Kaszana 3/10

ocenił(a) film na 3

Film strasznie głupi....
Małżeństwo w którym jedno udaje lekarza a drugie ma z tym obycie codzienni. Cóż...na pewno
by się nie domyśliła.
"Profesjonalista" w manipulacji używa wręcz dziecinnych sztuczek i strzela w mur 10cm obok
głowy osoby której nie chce zabić. Same betonowe odłamki mogą to zrobić.

Tylko tyle zapamiętałem ale nazbierało się o wiele więcej. Ogólnie kiepski twór.

ocenił(a) film na 3
Grotezka

d-o-k-ł-a-d-n-i-e ! To wszystko już było, naciągane i momentami wogóle ni z gruchy ni z pietruchy. mam wrażenie że zerżnięte dużo z "24 godziny" które zresztą są świetne, natomiast to to kolejny film wołający o pomstę do nieba. Do widzenia

Grotezka

filmy dokumentalne polecam oglądać, jeśli chce się realistycznie przedstawione historie zobaczyć...bo ja jeszcze filmu żadnego nie widziałem, do którego by się przyczepić nie można było i nie nazbierać dziwnych i niedorzecznych zdarzeń. Pewnie dlatego, że to filmy...

ocenił(a) film na 3
error

No cóż i w filmie dokumentalnym takie rzeczy można znaleźć. W każdym filmie są jak błyskotliwie zauważyłeś....Ale nie jeden za drugim jak mamy to przedstawione tutaj.

Grotezka

no nie wiem :] jak by się na siłę uczepić, to praktycznie w każdym filmie można by garściami zbierać takie niedorzeczności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones