PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 867
ocen
6,9 10 1 60867
5,5 8
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

jak mozna jarac sie takimi filmami ?? jeszcze dodac transportera i jestsmy w domu :))) - strata 2 godzin - dla kogos kto chce obejrzec film i cos z niego wyniesc - to z gory mowie ze nic w nim nie znajdzie ( oprocz propagoawania mikrochipa RFID ktorym niedlogo beda wszyscy ludzie zachipowani - jak krowy ) --- powodzenia w ogladaniu bezmyslnego kina dalej.

ocenił(a) film na 3
SKAMANDRYT

zgadzam się,
To już było !!!! Ten film jest oklepany i annnnniiiiiiiiii jedna scena nie pachniała nawet oryginalnością, a co gorsze zdjęcia w filmie nie porywały.
To ewidentna budżetówka i dziwią mnie oceny na poziomie 6/10 czy 7/10.
Odgadnąć jak się skończy można po kilku minutach, aż nadto też sugerowali kto jest "kretem" w CIA.
Jak dla mnie to skok na kasę p. Denzela (w końcu jest producentem tegoż dzieła).

4/10 - bo lubię Denzela

MrocznyZiutek

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 9
SKAMANDRYT

Widać jacy ludzie są tępi, niestety. Naczytałeś się głupot rodem z jakiegoś forum w stylu zjawiska niewyjaśnione i te głupoty teraz będziesz powielał. W UFO też wierzysz, bo gdzieś czytałem, że ziemię spotka zagłada, a ją spowoduje inwazja kosmitów.

Zryty masz beret tymi pierdołami, wyluzuj.

h8r3d

bujaj frajerze

SKAMANDRYT

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones