PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143455}
7,0 107
ocen
7,0 10 1 107
Sai yau gei: Dai yat baak ling yat wui ji Yut gwong bou haap
powrót do forum filmu Sai yau gei: Dai yat baak ling yat wui ji - Yut gwong bou haap

Wiec jak ktos nie lubi kina typu "dom latajacych sztyletow" to niechs ie za to nie bierze..
Jezeli ktos juz sie wezmie za ten film to tylko i wylacznie jezeli ma obie czesci. Bo pierwsza czesc to tak naprawde "wstep" do o wiele bardziej zakreconej historii. I nie polecam zaczynac i konczyc tylko na pierwszej czesci. Najlepiej zrobic sobie calonocny maraton i zobaczyc calosc jednym tchem.
Osobiscie nigdy nie przepadalem za "przebieranymi" filmami ale ten film zobaczylem specjalnie dla roli Chow'a no i film mi sie bardzo podobal a to dlatego ze bardzo go lubie jako aktora i rezysera [CJ7,Kung Fu Hustle] i filmy z nim to dlugie chwile z obolalym od smiechu brzuchem. Jest Malpi Krol, i jest "podroz" ale nie na wchod tylko na zachod, demoniczne siostry, podroze w czasie [KUPA SMIECHU] .. i wiele wiele wiele wiecej !!
Polecam.

Jaki

Film jest naprawdę rewelacyjny i aż dziwne, że jest zupełnie nieznany poza Azją. Jeden z najśmieszniejszych i najbardziej zwariowanych filmów z Chowem. Drugą część też widziałem, ale mniej przypadła mi do gustu, bardziej skupiała się na opowiedzeniu historii i była trochę bardziej poważna. Niektórym to bardziej przypasi, ale ja wolę szaloną "jedynkę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones