PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834989}

Salma w krainie dusz

Dia de Muertos
5,7 2 542
oceny
5,7 10 1 2542
Salma w krainie dusz
powrót do forum filmu Salma w krainie dusz
ocenił(a) film na 10
zachariasz7

ogladałeś w ogóle? Produkcja meksykańska to co się dziwić, że ma taki klimat, to fragment ich kultury. Jak przeglądam różne filmy to duzo jest podobnych motywów a w każdym filmie można znaleźć coś nowego i ciekawego

ocenił(a) film na 3
zachariasz7

potwierdzam, byłem z rodziną, myślałem, że faktycznie coś rodzaju COCO, a to tylko popłuczyny.

ocenił(a) film na 2
zachariasz7

Ta bajka to kompletna porażka. Gdy zobaczyłam tylko plakat to od razu na myśl mi przyszło to,że to jest jakaś nie udana podróba COCO.Lecz gdy zobaczyłam całą bajkę to już mogę z czystym sumieniem powiedzieć, iż to kompletne dno z beznadziejnymi,niby śmiesznymi tekstami. Nie polecam chodzić na to do kina,na szczęście obejrzałam to w komputerze.

zachariasz7

Nie jest to podróbka Coco, nie jest to też plagiat. Prace nad tym filmem zaczęły się w 2007 roku, jednak kasy nie mieli by zrealizować w pełni projekt. Co ciekawe Coco zaczęło pracę w 2011 roku. Disney chciał nazwać swój film Dia de Muertos. Jednak okazało się, że taki tytuł jest już zarejestrowany dla meksykańskiego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones