PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418952}

Salt

6,5 154 612
ocen
6,5 10 1 154612
4,8 16
ocen krytyków
Salt
powrót do forum filmu Salt

Akcja na plus

ocenił(a) film na 6

Być może film trochę mało realistyczny (chudziutka, drobniutka Angie rozbraja facetów jak leci), ale było w nim jednak coś, co przez cały czas trzymało w napięciu. Właściwie prawie do końca nie wiadomo kim jest Evelyn Salt i po której stoi stronie. No i Pan Olbrychski w produkcji hollywoodzkiej: sam fakt robi wrażenie, grzechem byłoby nie obejrzeć tylko dla samej jego roli. :)

musiclife

Jest Angelina, jest moc. :D

ocenił(a) film na 6
musiclife

"Właściwie prawie do końca nie wiadomo kim jest Evelyn Salt i po której stoi stronie."
To akurat wiadomo było na długo przed końcem, a domyślać się tego można było jeszcze wcześniej.

ocenił(a) film na 8
Didi_5

No właśnie niw wiadomo

musiclife

Ja dotrwałam głównie dla Jego roli. A w domu żartują, że teraz może opowiadać 'Angelina Jolie może pocałować mnie w pierścień.' Kto oglądał, ten wie :)))

TangoAndWaltz

Olbrychskiemu daję 8/10, ale film u mnie na tyle nie pójdzie. Bycie fanem ma swoje granice :)

musiclife

Wiadomość po latach :-) Nie chudziutka, drobniutka Angie, tylko Evelyn Salt z "CIA" !!! A gra ją nikt inny, tylko Lara Croft. No co ty człowieku, nie wiesz?

użytkownik usunięty
ateista31

Dobre

ocenił(a) film na 7
musiclife

Co wspólnego z realizmem ma całkiem bzdurny argument: "chudziutka, drobniutka Angie rozbraja facetów jak leci"? Gdyby ważyła 150 kg to by było w porządku? Przecież nie wygląd ma znaczenie tylko szereg innych rzeczy. Spryt, zwinność, inteligencja, znajomość sztuk walki, wyszkolenie itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones