Film

1969 1 godz. 36 min.
5,7 140
ocen
5,7 10 1 140
44
chce zobaczyć
{"id":"9340","linkUrl":"/film/Sam+Whiskey-1969-9340","alt":"Sam Whiskey","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/93/40/9340/7006990.2.jpg"}
Laura prosi awanturnika Sama o pomoc w odzyskaniu złota, które ukrył jej nieżyjący mąż.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

 Zabijaka Sam Whiskey (Burt Reynolds) spotyka się z wdową Laurą Breckenridge (Angie Dickinson). Kobieta mówi mu, że jej mąż przywłaszczył sobie złoto z mennicy, podkładając w jego miejsce fałszywe sztabki, prosi Sama, by wydobył kruszec z rzeki i jak najszybciej go zwrócił, zanim inspekcja w mennicy odkryje oszustwo kompromitujące jej Zabijaka Sam Whiskey (Burt Reynolds) spotyka się z wdową Laurą Breckenridge (Angie Dickinson). Kobieta mówi mu, że jej mąż przywłaszczył sobie złoto z mennicy, podkładając w jego miejsce fałszywe sztabki, prosi Sama, by wydobył kruszec z rzeki i jak najszybciej go zwrócił, zanim inspekcja w mennicy odkryje oszustwo kompromitujące jej rodzinę. Wkrótce Sam, kowal Jed Hooker (Clint Walker), wyruszają w ryzykowną podróż. Ich śladem podąża chciwy Henry Hobson.

studio
Brighton Pictures / Levy-Gardner-Laven
tytuł oryg.
Sam Whiskey
inne tytuły
Whiskey's Renegades (tytuł roboczy) USA
A Man of All Breeds (tytuł video) Australia
Sam Whisky Miedzynarodowe
Więcej...
Zdjęcia studyjne kręcono w Universal City i Burbank (Kalifornia, USA), natomiast sceny podwodne realizowano w Silver Springs (Floryda, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Brando

  użytkownik usunięty

  Burt Reynolds w tym filmie wygląda i gra jak Marlon Brando.

  • 01.08.2020

   giovanni50

   TVP1 9:55

   1