Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:23

Zobacz Sama przeciw wszystkim zwiastun

Film

Miss Sloane

2016 2 godz. 12 min.
7,6 31 207
ocen
7,6 10 1 31207
24 465
chce zobaczyć
6,0 5
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":5}
{"id":"762881","linkUrl":"/film/Sama+przeciw+wszystkim-2016-762881","alt":"Sama przeciw wszystkim","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/28/81/762881/7786824.2.jpg"}
Rozchwytywana waszyngtońska lobbystka stawia czoła najtrudniejszemu przeciwnikowi w swojej karierze.
{"userId":"1985708","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/28/81/762881/682659_1.2.jpg","title":"Panna Smith z Waszyngtonu","link":"/reviews/recenzja-filmu-Sama+przeciw+wszystkim-20131","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Panna Smith z Waszyngtonu
"Sama przeciw wszystkim" to ciąg kongresowych przesłuchań, spotkań w salkach konferencyjnych i przemówień na... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Sama przeciw wszystkim
Sama przeciw wszystkim (2016) Zwiastun nr 1 (polski) 1:23
Sama przeciw wszystkim
Sama przeciw wszystkim (2016) Zwiastun nr 1 1:22
Sama przeciw wszystkim | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2016 | Film Elizabeth Sloane ([person=479698]Jessica Chastain[/person]) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta ([person=64511]Mark Strong[/person]) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń,Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

boxoffice
$9 101 546 na świecie
$3 500 605 w USA
$5 600 941 poza USA
budżet
$13 000 000
dystrybucja
studio
Canal+ France / Ciné+ / FilmNation Entertainment / Więcej...
tytuł oryg.
Miss Sloane
inne tytuły
Sama przeciw wszystkim Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Toronto (Kanada).
Scenariusz do tego filmu znalazł się w 2015 r. na prestiżowej "Czarnej liście", która zawiera tytuły najlepszych niezrealizowanych scenariuszy roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polskie tytuły zasługują na Złote Maliny!

  qoobson41 ocenił(a) film na 6

  No i się doczekaliśmy :")))) NAJGORSZEGO polskiego tłumaczenia tytułu filmu zagranicznego!! Ja kompletnie nie rozumiem jak można było tak zniszczyć ten tytuł, on jest przecież koszmarny :/ A że nowy plakat gorszy od poprzedniego, to już nawet nie wspomnę.

 • Aż w głowie się nie mieści, że

  Ziellona ocenił(a) film na 10

  tak genialny film przeszedł sobie przez media bez echa. Nie słyszałabym o tym filmie, gdyby nie znajomy, który go obejrzał i mi polecił. Widocznie bardzo był komuś niewygodny jego rozgłos. Cóż za ironia.

 • 8.5/10

  reptile2006 ocenił(a) film na 8

  Jestem w lekkim szoku... nie nastawiałem się na tak dobry film... kapitalny, wciągający, bardzo dobre kreacje aktorskie, zero nudy... Jeżeli Spotlight wygrał Oscara to ten film powinien być przynajmniej nominowany... Polecam gorąco ! Dawno nie spędziłem tak miło swojego wolnego czasu przy filmie... 8.5/10 !

 • Fantastyczna J. Chastain, rewelacyjny scenariusz.

  Magdalena_Lazar ocenił(a) film na 8

  Jako nałogowa kinomaniaczka należę do tej zblazowanej części widowni, która sięgając po kolejną produkcję filmową ma nadzieję na przeżycie wielkiego WOW, które towarzyszyło jej na początku ,,kariery'' oglądaczej. I tak !!!, Jessica mnie w tym filmie porwała, uwiodła, ... więcej

 • Czy tylko ja miałem wrażenie że wszyscy ludzie w filmie to pasożyty?

  peruniec ocenił(a) film na 7

  Cały ten lobbing, wszystkie korpy z dużymi wypłatami którzy nie robią żadnej potrzebnej czy produktywnej pracy i dosłownie Zdzisiu z łopata jest jest dużo lepszą częścią społeczeństwa.