Miła niespodzianka.Absolutnie nie sugerować się tak słabą oceną na Filmweb.Bardzo lubię takie post apokaliptyczne kino i ten film spełnił moje oczekiwania.Film utrzymany w takim "sennym i leniwym" klimacie co mi odpowiadało i wprost wciągnęło.Nie ma tu tłumów zombiaków,krew nie leje się strumieniami,nie rabują...
Bardzo dobry klimat, muzyka i dużo spokoju pozwalają na przemyślenia i refleksje. Niestety rolę irytującego debila w filmie, tym razem przejął facet. Poza tym jako spokojny film postapokaliptyczny bez chmar latających zombie i flaków, ma wszystko co powinien mieć taki film. Osobiście uważam spędzony czas za nie...