Film

The Deminer

2017 1 godz. 23 min.
7,4 26
ocen
7,4 10 1 26
20
chce zobaczyć
{"id":"808532","linkUrl":"/film/Saper-2017-808532","alt":"Saper","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/85/32/808532/7853726.2.jpg"}
Ten film ma siłę najbardziej ekscytującego thrillera, choć stawką jest tu za każdym razem życie i zdrowie autentycznej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Ten film ma siłę najbardziej ekscytującego thrillera, choć stawką jest tu za każdym razem życie i zdrowie autentycznej postaci z krwi i kości. Pułkownik Fakhir Berwari to kurdyjski peszmerga zajmujący się rozminowywaniem terenów bombardowanych przez tak zwane Państwo Islamskie. Z materiałów wideo dokumentujących codzienną pracę bohatera na przestrzeni wielu lat wyłania się obraz człowieka nieustraszonego, uzbrojonego zaledwie w scyzoryk i obcążki.

inne tytuły

forum filmu Saper

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.