PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35949}

Scooby-Doo i duch czarownicy

Scooby-Doo and the Witch's Ghost
7,1 4 976
ocen
7,1 10 1 4976
Scooby Doo i duch czarownicy
powrót do forum filmu Scooby-Doo i duch czarownicy

Po Wyspie Zombie

ocenił(a) film na 10

Kolejny świetny film ze Scoobym. Czasami mam wrażenie, że rysunki są trochę japońskie [czarownica, przód twarzy Welmy, profil Dafne ...xD] ale pewnie tylko mi się wydaję.

ocenił(a) film na 8
emillo97

Nie. Nie mylisz się! Podobnie jak "Wyspa Zombie", "Najeźdźcy z kosmosu" i "Cyberpościg" - wszystkie filmy były tworzone przy współpracy z japońskim studio, stąd to pewnego rodzaju natężenie prawdziwych zjawisk nadprzyrodzonych w Scooby-Doo. I pewnego rodzaju "azjatyckość" niektórych rysunków. Warto zresztą prześledzić napisy końcowe filmu - przewija się cała długa lista japońskich nazwisk.

Niestety w 2001 roku zmarł William Hanna i wszelkie prawa do postaci Scooby-ego, przejęło dotychczas tylko dystrybującym produkcję Hanny-Barbery - Warner Bros., zerwano oczywiście współpracę z japońskimi animatorami i Warner poszło drogą samodzielności. Co ostatecznie udało się stworzyć po "Cyberpościgu" kwestia dyskusyjna. Jak dla mnie podobnie jak z "Tomem i Jerrym" zniszczono serię. Żeby było zabawniej, to właśnie "Wyspę Zombie", "Ducha czarownicy" i pozostałe ww. filmy uważam, za najlepsze w historii ze Scoobym - mimo, że podobno sukcesem postaci byli przebierańcy.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
akira894

Obejrzałem w sumie 2 pierwsze filmy xD jakoś mi przeszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones