1 godz. 45 min.
4,7 84
oceny
4,7 10 84
142
chce zobaczyć
{"type":"film","id":710420,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Second+Coming-2014-710420/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Second Coming
  • Opowieść o codziennych zmaganiach rodziny mieszkającej w bezlitosnej rzeczywistości współczesnego Londynu.

• Julian_Mach ocenił(a) ten film na: 7

Tomik_4 +Tomik_4
    No co dalej? Samo przepisanie pau wyrazów z eKino to chyba trochę za mało!

• Julian_Mach I jak tu wszystkim dogodzić? Jak opiszę za dużo treści filmu, to niektórzy mają do mnie pretensje że spoleruję.

Tomik_4 +Tomik_4
    W "bezlitosnej rzeczywistości"? Lepiej się przyznaj, że nie oglądałeś filmu, bo ten "opis" nie ma nic wspólnego z rzeczywistą fabułą. A poza tym zawsze można wstawić ptaszka obok napisu "Uwaga, spoiler!".

• Julian_Mach Tylko że dla niektórych kinomanów już sam opis z netu to spojler. Filmu nie oglądałem i nie zamierzam więc podałem jedynie link do zwiastuna filmu. Obejrzyj go i oceń sam czy warto obejrzeć.

Tomik_4 +Tomik_4
    Film obejrzałem i zamieściłem swoje przemyślenia na forum. Film jest naprawdę ciężki i nie potrafiłbym z czystym sumieniem go polecić, chociaż został przeze mnie oceniony na "7". Trzeba być w wyjątkowo nostalgicznym nastroju i dysponować dużą dozą cierpliwości, aby przetrwać projekcję, ale czeka nagroda - naprawdę sporo miejsca pozostaje na refleksje i to na różne tematy, bo noszą one cechy uniwersalizmu. Przeczytaj, co napisałem i sam zadecyduj, co zrobić.