Sekret afrykańskiego dziecka

Le Secret de l'enfant-fourmi

2011 1 godz. 48 min.
6,1 763
oceny
6,1 10 763
967
chce zobaczyć
{"type":"film","id":650933,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Le+Secret+de+l%27enfant-fourmi-2011-650933/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Sekret afrykańskiego dziecka
  • film bardzo fajny,miły,po raz kolejny francuski film mnie nie zawodzi.

• xxxfilmen Zgadzam się ocena filmu zaniżona , film bardzo dobry, na autentycznych faktach dlatego daje 10

• jokris To fakt, bardzo dobry, nie mogę pojąc jak ludzie oceniają filmy, film zrobiony bardzo dobrze a scenariusz? No cóż, temu komu się nie podobał, należy jedynie współczuć chyba głupoty, bo jak podważać coś, co napisało samo życie.

• thunder1 zapewne dlatego z e tu nie ma typu rambo,terminatora maczety co wszyscy robia rozpierduche wtedy pewnie film byłby wyzej oceniony Francuskie kino straszne postepy zrobiło nasze polskie filmy to porazka 5 filmow jak nakreca porzadnych to max

• berni_ ocenił(a) ten film na: 8

jokris A są fakty nieautentyczne? ;)

• berni_ Nie ma, ale zobacz jaką radochę ci sprawiło, możliwosc głupiego dopisku ;)

• berni_ ocenił(a) ten film na: 8

jokris Dopisek nie jest głupi. A radość sprawia mi zawsze, gdy ktoś kto "lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, odezwie się i rozwieje wszelkie wątpliwości."

• berni_ Masz rację kolego, rozwiałeś bez wątpliwości :D