Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:31

Zobacz Sekret afrykańskiego dziecka zwiastun

Film

Le Secret de l'enfant-fourmi

2011 1 godz. 48 min.
6,1 766
ocen
6,1 10 766
963
chce zobaczyć
{"id":"650933","linkUrl":"/film/Sekret+afryka%C5%84skiego+dziecka-2011-650933","alt":"Sekret afrykańskiego dziecka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/33/650933/7566063.2.jpg"}
Podczas podróży po Afryce Francuzka Cécile dostaje pod opiekę dziecko zagrożone śmiercią. Po latach wraca na Czarny Kontynent, by pokazać chłopcu jego korzenie.
{"userId":"65449","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/09/33/650933/418000.2.jpg","title":"Lancelot musi umrzeć","link":"/reviews/recenzja-filmu-Sekret+afryka%C5%84skiego+dziecka-14748","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Lancelot musi umrzeć
Debiutująca reżyserka chce stworzyć psychologiczny dramat o kobiecie stającej przed trudnymi życiowymi... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Sekret afrykańskiego dziecka
Sekret afrykańskiego dziecka (2011) Zwiastun nr 1 (polski) 1:31
Sekret afrykańskiego dziecka | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2011 | Film Młoda Francuzka, Cécile ([person=677229]Audrey Dana[/person]) chce sprowadzić do Europy swojego partnera, który jest pracownikiem pomocy humanitarnej w Afryce. W tym celu odbywa podróż po terenach północnego Beninu, jednych z najbiedniejszych miejsc w Afryce. Los sprawia, iż pewna afrykańska kobieta oddaje jej swoje dziecko, ratując je tym samym przez śmiercią z głodu. Mimo sprzeciwu ukochanego i lokalnej policji, Cécile zabiera dziecko ze sobą do Francji. Po siedmiu latach powraca na Czarny Kontynent, aby odszukać prawdziwą rodzinę chłopca i pokazać mu jego korzenie.

Młoda Francuzka, Cécile (Audrey Dana) chce sprowadzić do Europy swojego partnera, który jest pracownikiem pomocy humanitarnej w Afryce. W tym celu odbywa podróż po terenach północnego Beninu, jednych z najbiedniejszych miejsc w Afryce. Los sprawia, iż pewna afrykańska kobieta oddaje jej swoje dziecko, ratując je tym samym przez śmiercią zMłoda Francuzka, Cécile (Audrey Dana) chce sprowadzić do Europy swojego partnera, który jest pracownikiem pomocy humanitarnej w Afryce. W tym celu odbywa podróż po terenach północnego Beninu, jednych z najbiedniejszych miejsc w Afryce. Los sprawia, iż pewna afrykańska kobieta oddaje jej swoje dziecko, ratując je tym samym przez śmiercią z głodu. Mimo sprzeciwu ukochanego i lokalnej policji, Cécile zabiera dziecko ze sobą do Francji. Po siedmiu latach powraca na Czarny Kontynent, aby odszukać prawdziwą rodzinę chłopca i pokazać mu jego korzenie.

dystrybucja
studio
CNA Bénin (produkcja wykonawcza) / Agat Films & Cie / Banque Populaire Images 11 (współudział) / Więcej...
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Le Secret de l'enfant-fourmi
inne tytuły
Sekret afrykańskiego dziecka Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy tylko mnie wkurzyła głupota i ignorancja głównej bohaterki?

  Majka7_Fire

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • Gdzie w internecie mogę obejrzeć ten film z lektorem lub z napisami, bez rejsestracji i opłat.

  • fantastyczny film

   chickensoup ocenił(a) film na 7

   Po co zmyślać jakieś inne światy równolegle, jakieś wampiry i szadou-hantery jak tyle światów równoległych istnieje mnóstwo. I są bardzo ciekawe.

  • pomocy! (chodzi o zakończenie)

   jamnisia

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • Film bardzo dobry.

   berni_ ocenił(a) film na 8

   Za jedyny minus tego filmu uważam Audrey Dana. Drętwa aktorka, mimika twarzy cały czas tak samo irytująca. Gdyby nie Ona byłoby o oczko więcej. Tak czy siak film godny polecenia i niosący jakieś przesłanie. Na pewno nie dla wielbicieli Rambo..