PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 446
ocen
5,8 10 1 61446
4,4 10
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Widzialem na przedpremierowym pokazie ten film i jest taki sobie. Z jednej strony majac
swiadomosc ze to po prostu dobra rozrywka bardzo dobrze sie bawilem. Film jest
faktycznie smieszny i wychodzi sie z kina w dobrym nastroju. Kiedy jednak bylo sie fanem
serialu, mozna poczuc pewien neidosyt i splaszczenie. Nie ma w nim jakiegos przeslania
czy mysli przewodniej jak to bylo przy serialu. Carrie robi jazde z powodu telewizora i
ciagle mysli ze ma 20 lat i bedzie biegac po NYC jak nastolatka. Charlotte nagle poczula
ze maciezynstwo ja wkurza, Miranda ma dosyc roboty a Sam.. no coz, ta sie nie zmienila, i
dalej tylko sex... Motywem przewodnim jesy wypad do Abu Dabi i jak zwykle roztargnienie
pan przez co wpadaja w tarapaty, ktore mozna przewidziec. No i podkreslenie wyzszosci
kutury zachodu nad muzulmanska. W Stanach film spotkal sie ze slabymi recenzjami ale
moim zdaniem troche przesadzili. Jesli oczekujecie ambitnej produkcji to idzcie do kina
offowego. To po prostu kolejna hollywodzka produkcja, prosta ale smieszna i
zapewniajaca dobra rozrywke. Zupelnie nie czulem ze siedzialem w kinie ponad 2
godziny! Ja mimo wszystko polecam!!!

ibart77

Piszesz ze film taki sobie, a na koncu wypowiedzi, ze polecasz, w dodatku z wykrzyknikami, jakby był dla Ciebie co najmniej świetny, jesteś fanem SATC? Bo jeśli nie to rozumiem Twoją wypowiedź...z drugiej strony, pomimo, że serial jest kultowy i sporo w nim życiowych przesłań, to jednak nie nastawiam się ze SATC 2 film, będzie własnie taki, SATC 1 zebrał też mnóstwo negatywnych opinii, ale myślę ze dla fanów serialu, był pewnego rodzaju dopełnieniem go...gdy dowiedziałam się o tym, że kręcą część kolejną filmu, trochę się zawiodłam, bo coż można by było jeszcze dopowiadać, trochę się zmartwiłam, ze SATC 2 zepsuje mi dobry smak jaki pozostał po SATC1, ale o tym dowiem się w piątek. Z drugiej strony producenci i reżyser idą za ciosem popularności serialu i skoro mogą na tym nieźle zarobić, to obawiam się, ze na SATC 2 może się nie skończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones