CENZURA DZIAŁA !

Czy zauważyliście ? Scena w filmie, gdzie zakładają im do uszu "kolczyki" (urządzenia wysyłające sygnały, celem namierzenia gdzie się znajdują w razie ucieczki),gdzie Stuhr mówi : "E no nie róbcie z nas pederastów" już kilka razy w różnych stacjach telewizyjnych, była wycięta. Pojawia się scena już po założeniu "kolczyków".

4
 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

   • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

   • No niestety to zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie. Geje chcą móc zawierać małżeństwa, adoptować dzieci, urządzać homoparady i jeszcze żądają prawa, by móc publicznie okazywać swoje preferencje seksualne. Chcą być traktowani jak hetero ze swoimi nietypowymi zachowaniami jakby nie zauważali, że są mniejszością. To tak jakby do Polski przyjechali ludożercy i oczekiwali, że tolerowane będzie zjadanie ludzi. Ej, no przecież to tylko inne preferencja dotyczące jedzenia. Musimy być tolerancyjni!

    Nie rozumiem też dlaczego homoseksualizm jest uważany za "orientację seksualną", a nie po prostu jakieś zaburzenie. Zauważmy, że natura tak stworzyła człowieka, że do prokreacji potrzebne jest dwoje osobników odmiennej płci. Co za tym idzie pociąg do osób tej samej płci jest czymś nienaturalnym. Ja wiem, że w przyrodzie podobno też występuje homoseksualizm, ale to raczej pojedyncze przypadki.
    A skoro jesteśmy przy prawach natury to zauważmy, że do zapłodnienia może dojść w momencie zbliżenia dwóch dojrzałych osobników. W związku z tym pociąg seksualny odczuwamy do dojrzałych osób. Jeśli zaś do dzieci mówimy wtedy o pedofilii, która jest zaburzeniem seksualnym.
    Wedle mojego rozumowania wynika więc, że zarówno homoseksualizm jak i pedofilia są zjawiskami nienaturalnymi. Dlaczego zatem homoseksualiści domagają się tolerancji i uważają swoje preferencje za coś normalnego podczas, gdy pedofilia (ale też zoofilia, nekrofilia, kazirodztwo) jest powszechnie potępiana? Jest mi w stanie ktoś to wytłumaczyć?

    • użytkownik usunięty

     Może powinieneś pierw przeczytać definicje obu tych pojęć. Jak można porównywać homoseksualizm z pedofilią? Przecież to pierwsze nie ma nic wspólnego z okrucieństwem jakie stosują osoby "dorosłe" (hetero i homo) w stosunku do dzieci. Możesz uważać homoseksualizm za chorobę czy za co tam chcesz, ale nie stawiaj tych pojęć obok siebie. Bez przesadyzmu.

     Za to faktem jest, że człowiek jest stworzony do tego, aby naturalnie rozmnażać się, i do tego potrzebni są kobieta i mężczyzna.

     • Tolerancyjnym trzeba być. Trzeba akceptować gejów. Ale do cholery te adopcje to przesada. Dzieci nie będą wychowywane normalnie. Musimy mieć jakiś wzorzec rodziny. I jeszcze uważają że ich orientacja jest tak samo dobra jak nasza! Gówno prawda! Natura stworzyła nas inaczej. Wszystko było by w porządku gdyby geje nie afiszowali się ze swoją orientacją!!!

      • użytkownik usunięty

       Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

       • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

       • "Niestety Polska to chory, dziki kraj" - jeden już tak mówił. Nie podniosło to jego autorytetu.

        "w którym nie rzadzi demokracja"
        A jak ma się demokracja do homoseksualizmu? Czy większość obywateli to homoseksualiści? Nie wydaje mi się.

        I żeby było jasne: ja nie jestem przeciwnikiem homoseksualistów, ale uważam, że każdy powinien robić co chce, byleby nie krzywdził siebie ani innych. I tak np. publiczne całowanie się dwóch gejów nie jest czymś akceptowanym, bo wśród innych osób może wywołać obrzydzenie i inne nieprzyjemne reakcje organizmu. Jasne, gej może powiedzieć, że jak całuje się dziewczyna i chłopak to u niego występują podobne reakcje, ale ja będę się cały czas powoływał na naturę (, która stworzyła po to dwie płci, by ze sobą się łączyły) oraz na wspomnianą wcześniej demokrację (zdecydowana większość Polaków to hetero). Wychowywanie dziecka przez gejów natomiast to oczywiste krzywdzenie tego dziecka, które powinno posiadać ojca i matkę, a nie ojca i ojca.

        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • "kazda moze calowac lub nie kocgo ches w w co che jesli ma na to ochote. "
         Toś teraz ty błysnął głupotą. Napisałem przecież wyraźnie, że chodzi o PUBLICZNE całowanie się. Jeśli uważasz, że każdy może całować publicznie kogo chce i w co chce to z tobą jest coś nie tak.

         "mózgi i raczki"
         raczki to u nas takie cukierki. Tam u was wiedzą co to, czy jedzą tylko pączki?

         I co ma metro i dochód narodowy do homoseksualizmu?

        • użytkownik usunięty

         Oczywiscie ze kazdy ma proawo calowak kazdego w co chce bo wszyscy mamy w demokracji równe prawa!

         Dochodem narodowym pokazujecie swój nicki know how. a teraz ja tobie uswiadomie twój:I ´m German, studied in Wroclaw for 5 years and became acquainted with the beautiful language and the affected country. I have great knowledge about Poland and Polish mentality. My opinion: Poland consists of about 60% idiots, thieves, swindlers, drunkards, corrupt people, and many other pathological
         Our government paid a lot of money for my education in Poland. I needed the training to learn the language. And that was everything I wanted in a sick country! I had many opportunities to experience really close to Poland! My experience with the country was and is still not the best. I'm going to cope, for example with the Polish corruption never! The country is nearly as corrupt as Russia and Latin America. Everyone wants to get only bribes. Corrupt, they are all there, the head of state until the cleaning lady. And the very evil are the hypocrites of the Catholic Church!
         And one more interesting thing: In our country come a lot of people from all over the world and many of them want to live in our prosperous country. Who sane and normal wants to live in such an idiot and voluntarily sick shitty country like Poland??
         I work in foreign trade and also for the Europe Central Bank in Frankfurt on the Main, and always get liver pain if I need to fly in this shit country Poland… 2-4 times at month.

        • Spadaj żydzie. Jak ma u nas być dobrze, skoro w sejmie przewaga pasożytów.

        • "2 Autostady buduja Polacy juz 30 lata za pieniadze z EU "
         30 lat temu to Polska nie marzyła nawet o wstąpieniu do EU. I kto tu jest głupi?

         "70 lata potrzebowali Polacy na budowe 1 lina Metra"
         O, kolejna "mądrość". We wojnę zaczęliśmy budować metro? ;>

        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • Piszesz, jakby przeciętny obywatel Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy innego kraju europejskiego był lepszy. A g**** prawda. Nie myśl, że w tzw. "postępowych, europejskich krajach" jest mniej chamów, niż u nas. I nie próbuj mnie przekonać, że te chamy tam z Polski przyjechały.

       • Znieważenie prezydenta zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

      • "Tolerancyjnym trzeba być. Trzeba akceptować gejów. Ale do cholery te adopcje to przesada. Dzieci nie będą wychowywane normalnie. Musimy mieć jakiś wzorzec rodziny. I jeszcze uważają że ich orientacja jest tak samo dobra jak nasza! Gówno prawda! Natura stworzyła nas inaczej. Wszystko było by w porządku gdyby geje nie afiszowali się ze swoją orientacją!!!"
       Tolerancja wywodzi się z łacińskiego słowa "tolerantia" oznaczającego cierpliwość lub wytrzymałość od słowa "tolerare" oznaczającego znosić czy wytrzymywać. Więc to nie oznacza akceptować dane mniejszości. Co do reszty co napisałeś masz całkowitą rację.

      • Zgadzam się.

     • "Może powinieneś pierw przeczytać definicje obu tych pojęć."
      Przeczytałem i nadal nie rozumiem dlaczego jedno jest orientacją seksualną, a drugie zaburzeniem seksualnym.

      "Jak można porównywać homoseksualizm z pedofilią?"
      Po prostu. Jedno i drugie jest nienaturalne, co zresztą napisałem wcześniej.

      "Przecież to pierwsze nie ma nic wspólnego z okrucieństwem jakie stosują osoby "dorosłe" (hetero i homo) w stosunku do dzieci."
      To drugie też nie. Pedofilia to pociąg do osób w wieku przedpokwitaniowym. Tak samo jak homoseksualizm to pociąg do osób tej samej płci. Jak dla mnie to bardzo podobne pojęcia.

      "Możesz uważać homoseksualizm za chorobę czy za co tam chcesz, ale nie stawiaj tych pojęć obok siebie."
      Dlaczego? Jeśli pedofilię też uważam za chorobę, lub co tam chcę to stawiam dwie choroby, czy co tam chce obok siebie.

    • użytkownik usunięty

     Z twojich wywodów wynika ze wielu rzeczy na swiecie nie rozumiesz.
     Nie chodziles do szkoly? Brak ci wyksztalcenia? Moze wlasnie to jest przyczyna twojich deficytów wiedzy ogólnej. Zdobadz pare ksiazek fachowych z psychologi, socjologi osobiscie polecam "Vorwort zur Psychoalalyse" (Wstep do psychoanalizy) pióra Siegmanud Freud, znakomitego austryjackiego naukowaca, poczytaj ich tresc, zapoznaj sie z tematem i mozw uda ci sie nadrobic twoje braki w wyksztalceniu i wiedzy ogólnej. A jak nie... to chaba juz tlukiem umzesz bo innej rady nie ma zeby ci cos oczywistego uswiadomic.

     • "Z twojich wywodów wynika ze wielu rzeczy na swiecie nie rozumiesz. "
      Za to z "tfoih" poprzednich wypowiedzi wynika, że ty nie rozumiesz czego innego. Po prostu nie rozumiesz języka i dlatego piszesz od rzeczy. Proponuję więc byś przeniósł się na forum niemieckie, czy skąd tam cię diabli przysłali. A może poznasz przy okazji jakiegoś miłego chłopca, z którym będziesz mógł śmiało podyskutować o waszych gejowskich preferencjach.

      • użytkownik usunięty

       Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

       • Zamknij się już, bo przychodzisz tutaj i obrażasz wszystkich Polaków i jeszcze pieprzysz, że to my jesteśmy chamscy i aroganccy.

        Ja nie wiem, we wiadomościach zobaczyłeś, że inne narody się solidaryzują z Polską i stwierdziłeś, że jak przyjdziesz powyzywać tak dla odmiany to będziesz fajny? No sorry, ale to jest myślenie 5latka. Przynajmniej u nas. Jeśli u was to normalne myślenie to raczej wy jesteście zacofani.

        P.S. Jakbym był chamski i wulgarny to nazwałbym cię pedałem, a jeszcze tego nie zrobiłem.

        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • hej Jorg :P
         "Deutschland, Deutschland über alles", co?
         Póki co to ty pokazujesz kulturę swojego narodu.
         A wyzywanie nas od przygłupów bez elementarnej wiedzy jest ciekawe dlatego opowiedz nam, drogi przyjacielu, coś z historii Niemiec w latach 39-45.
         I nikt z nas nie musi czytać prac Freuda by zauważysz że cierpisz na syndrom małego ptaszka. Prawda w oczy kole, nieprawdaż?
         Tylko nie masz się co martwić, wy tam w swoim vaterlandzie macie pełno bezpośrednich kobiet, na pewno zrobią ci jakąś terapię. Pamiętaj! to piękności! Więc kombajn na łeb i za rolników!
         A wtedy: "Blühe, deutsches Vaterland!"
        • użytkownik usunięty

         Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

        • Człowieku, czym Ty się właściwie popisujesz? Wyzywasz innych, ale to my jesteśmy wulgarnymi bydlakami etc.
         Nie znosisz opinii odmiennych od własnych i nie umiesz się najwyraźniej pogodzić z samym ich istnieniem, zamiast rozsądnej argumentacji rzucając od razu bluzgami.
         Serdecznie też gratuluję podejścia że "Polak w swiecie: Cham, prostak, tluk, zlodziej, pijak, cwaniak i wulgarne bydle… ".
         Brawo, błysnąłeś oszałamiającą wręcz inteligencją. W takim razie od razu uznajmy, że Murzyni to brudasy, Niemcy naziści, a o Żydach w ogóle szkoda gadać.
         Pogratulować tylko olbrzymiej tolerancji, którą się chyba szczycisz. Znasz słowo stereotyp? Czy może nie występuje w Twoim przebogatym słowniku. Na temat osób wierzących bezdyskusyjnie w takie rzeczy, co więcej głośno ich głoszących nie chce mi się nawet pisać, ciasnota umysłowa to smutna rzecz.

         A Kaczyński był jedynym od lat prezydentem RP, który faktycznie chciał coś zmienić. Ośmieszający Polskę na arenie międzynarodowej? Bo śmiał podnieść głowę i się postawić, reprezentując jednocześnie tak mało na tej arenie znaczące państewko? Bo nawet Polacy w olbrzymiej większości nie potrafili docenić jego starań?

         Naprawdę, serdecznie Ci współczuję, bo z takim charakterem i poglądami musisz prowadzić naprawdę smutne, pełne złości i frustracji życie

        • użytkownik usunięty

         To mile ze tak bardzi sie troszczysz o mnie. % lata studi´w waszym kraj i praca w handel zagraniczy z Polaki wystarczyl zeby zebrac wystarczajce doswiadczenia i wyrobc sobie opnie o korupcja, zlodziejstwo, oszustwo, cwaniactwo, pijanstwo, chamsto, glupote i wiele inne negatywne cecha wo waszm naród. Oczywisci ez mozne wszystko upiekaszac i twierdzic ze czarne jest biale ale po co? Po co twierdzic nieprawde i "wybielac "prezydent tylko dlatego ze nie zyje??? Nie widze tekiej potrzeby. Jesli poczytasz wywody twoich rodaków tu na tej sronie to latwo stwierdzic ze mamy do chynienia z prosteckie bydle bez znajomosci rzeczy, know how i savoir-vivre. JA NIE POTRAFIE I NIE CHE WYBIELAC. O przecietny Polak to osoba nie posiadajacy samokrytyki i skromnosci. I tak pracujac jako tlumacz w sadzie czesto biore udzial w procesy Polaki o wlasnie w/w przestepsta.
         Setki kobiet przybwaja do naszego kraju i pracuja jako ... prostytutki bo nie maja pracy we wlasnym kraju.Polak za kierownica to w ok 60 % bydle to potwierdzaja statystyka wypadków drogowe. Nauczy sie troche samokrytika to dobrze ci zrobi. Problemy rozwiazuje sie mówiac o nich a nie zamiatajac je pod dywan. A ci do mojego zachowanie wobec w/w prostaków to adekwaten tu jest powiedzenie: Quid Pro Quo
         Pozdawiam z Frankfurt am Main

        • Nie mam w zwyczaju wybielać kogokolwiek i czegokolwiek. Pogląd, jaki wyraziłam w sprawie Lecha Kaczyńskiego to nie jest opinia, która ukształtowała się po jego śmierci. Głosowałam na niego, pochodzę z rodziny o bardzo prawicowych poglądach i tak właśnie myślę od lat. A powszechną zasadę 'nie mówienia źle o zmarłych' uważam za idiotyczną i bynajmniej jej nigdy nie stosowałam, bo nie rozumiem, czemu, jeśli ktoś był złą osobą za życia, nie miałoby się o tym głośno mówić po jego śmierci. Skoro swoim postępowaniem zapracował na taką opinię, to nie będę o kimś takim mówić dobrze tylko dlatego, że nie żyje.

         A Waszą dyskusję przeczytałam i warto zauważyć, że to Ty jako pierwszy nazwałeś Zakrzę 'tłukiem'. Jego reakcja na to to już inna sprawa, nie zmienia to jednak faktu, że stosowanie inwektyw rozpocząłeś Ty.

         A Twoje opinie o Polakach są zwyczajnie nieprawdziwe i krzywdzące.
         Oczywiście, jest mnóstwo osób nieuczciwych i każdy pilnuje tylko swojego interesu.
         Ale to ni jest bolączka Polski, tylko całego świata. Wszędzie można teraz zaobserwować przerażający upadek wartości moralnych, pogoń za pieniądzem i dbanie wyłącznie o samego siebie.
         Uczciwość zwyczajnie wyszła z mody, co jest straszne. Żeby jakoś żyć trzeba nieustannie kłamać i kręcić, co jest obrzydliwe i ja osobiście się na to nie godzę.
         Ale uważam, że nie możesz powiedzieć, że to typowe cechy Polaków. To typowe cechy ludzi XXI wieku. A pisząc inaczej, obrażasz nas paskudnymi stereotypami


        • użytkownik usunięty

         Dziw mnie twoja postawa i aktywny wybór idioty na prezyndeta. No la demokracja ma to do siebie ze zezwala kazdemu na wlasne zdanie.

         Ja nadal podtrzymuje moja opinia o Polakach. Przklady to nie tylko te z moja wlasna skóra ale i nawet to ze wy Polacy potzrbujecie nadel do wielu kraje swiata wizy wjazdu. Mnie otworza drzwi z usmiechem Polakowi beda patrzyc na rece jak uslysza ten jezyk. Wiem cos o tym bo moja zona byla Polka ale pozbyla sie tego komicznego paszportu i jest teraz boywatelak Niemiec co oszczedza jej bardzo duzo klopotów i przykrych sprawy.

         Zakrz nie jest odosobninym przpadek, Wlasnie tak zachowuje sie ok 60% Polaki. A tlukiem jest dla mnie kazyd kto np nie wlada angielski bo jest to element wyksztalcenia ogólnego dzisiejsze czasy. Pomine jego wywody i obrazliwe uwagi na teman odmiennych preferencji sexualne. bo to jest oczywiste.

         Obrazliwe jest to dla Polaków nie winnych leb moze wlasne tych bo smina czesto sie blota zarzeka.

         Moja praca w handlu zagraniczym pokazala mi ze tylko ryby w Polsce nie biora ale Polak bez lapówki i przekupstwa NIC nie zalatwi a za odpowienia sume pieniadze sprzeda nawet wlasna matke bez mrugniecia okiem. Szczególne korupcyjan jest polska policja, chba na r´wni z rosjanie i Ameryka lacinska.

         Owszem ze kanalie sa wszedzie ale dane statystyczne o przestepczeosci Polków sa szczególne niekozystne..

         Pozatym moje doswiadczenia mówia same za siebie.
         Podczas studia w Wroclaw i tez obecna praca.

        • Ciekawi mnie, na jakiej podstawie nazywasz Kaczyńskiego idiotą? Był m.in. doktorem habilitowanym. Ja podałam argumenty wyjaśniające swoją postawę, Ty jedynie rzucasz wyzwiskami, bez najmniejszego uzasadnienia.

         I co to znaczy, że Twoja żona 'była' Polką? Choćby nawet chciała, nie zmieni tego, z jakiego pochodzi kraju.
         Poza tym nie widzisz tu paradoksu? Ożeniłeś się z Polką - czyli według Twoich własnych słów, Twoja żona jest bydlakiem i chamem. Jak dla mnie co najmniej pokrętna logika.

         Weź też pod uwagę, że Polska jest biednym krajem, a Niemcy bogatym - Wam jest łatwiej na starcie. Co w żadnym razie ie znaczy, że jesteście lepsi, jak w każdym narodzie, ludzie są różni, z chamami włącznie.
         Wspomniałeś wcześniej, że T nie wybielasz, chcesz mi więc wmówić, że w Niemczech wszyscy są cudowni, uczciwi i kulturalni?
         No błagam...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: