Film

2018 1 godz. 7 min.
6,5 163
oceny
6,5 10 1 163
122
chce zobaczyć
{"id":"812396","linkUrl":"/film/Selekcja-2018-812396","alt":"Selekcja"}
Do rezydencji bogatego wrocławskiego biznesmena włamują się bandyci. Zanim zdążą uciec, zostają zlikwidowani przez... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Do rezydencji bogatego wrocławskiego biznesmena włamują się bandyci. Zanim zdążą uciec, zostają zlikwidowani przez wezwanych na miejsce antyterrorystów. Następnego dnia okazuje się, że nie wszystko poszło tak dobrze, jak by się wydawało. Przestępcy zakpili z policji i są ciągle o krok przed wymiarem sprawiedliwości. O ostrzeżenieDo rezydencji bogatego wrocławskiego biznesmena włamują się bandyci. Zanim zdążą uciec, zostają zlikwidowani przez wezwanych na miejsce antyterrorystów. Następnego dnia okazuje się, że nie wszystko poszło tak dobrze, jak by się wydawało. Przestępcy zakpili z policji i są ciągle o krok przed wymiarem sprawiedliwości. O ostrzeżenie przestępców i współpracę z  mafią zostaje oskarżony młody komandos, Wojtek Niedźwiedzki. Murem staną za nim nie tylko jego koledzy z elitarnej jednostki, ale również były członek tej formacji, Mikołaj Białach, prywatnie ojciec chrzestny Wojtka. Czasu na uratowanie chłopaka jest bardzo mało, a trop, który poszukując prawdziwych winnych znajduje Białach, wiedzie znacznie wyżej. Kolejne, coraz bardziej niepokojące wątki łączące się z tą sprawą odkrywa Kuba Walczak z wydziału kryminalnego. Jednocześnie Mikołaj sam może mieć kłopoty w pracy, po tym jak podczas rutynowej interwencji na patrolu z Olą Wysocką znalazł na przystanku swojego kompletnie pijanego przełożonego. Inspektor z Komendy Głównej za wszelką cenę będzie chciał nie dopuścić, żeby sprawa wyszła na jaw.

studio
ATM Grupa S.A.
inne tytuły
Film nakręcono we Wrocławiu (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Powtórka

  Jedrek_28

  Bardzo bym prosił jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat powtórki filmu. Czekałem na niego z niecierpliwością po czym wypadło mi coś pilnego i filmu nie oglądałem, a bardzo mi ma nim zależy. Szukalem na ipli, na cda, u wujka google i nic nie mogę niestety znaleźć. Zbliża się druga część, a nie chcę oglądać ... więcej

 • Wyjaśnienie

  tomek170891 ocenił(a) film na 10

  Jeśli jest ktoś w temacie seriali Policjanci i Policjantki oraz Sprawiedliwi Wydział Kryminalny a także wie o akcji spap'u we Wrocławiu z 2017 polecam bardzo. Jeśli ktoś jest poza tematem to może być dla niego słaby film.

  2
  • W internecie jest dostępna tylko Selekcja Odwrócony?

  • Jak nazywa się aktor?? *Uwaga możliwy Spoiler*

   WiO_lA ocenił(a) film na 10

   Jak w tytule. Ktoś wie może jak nazywa się aktor, który rozmawiał z Białachem przy *wódce*??

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.