PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845693}

Shazam! Gniew bogów

Shazam! Fury of the Gods
5,5 17 245
ocen
5,5 10 1 17245
4,7 11
ocen krytyków
Shazam Gniew bogów
powrót do forum filmu Shazam! Gniew bogów

A mi się podobał

ocenił(a) film na 7

Po ostatnich żenadach jak Thor, Czarna pantera czy Black Adam tutaj było dużo śmiesznych tekstów, wszystko lekko podane, w sam raz na spokojne popołudnie przed tv. Dobra obsada i mimo fabuły bez większych ambicji całość się obroniła.

ocenił(a) film na 6
Adamo

Dokładnie bo ludzie oczekują Bóg wie czego, to nie ma być,i nie będzie arcydzieło. Jak się człowiek nastawi że ma być trochę humoru,rozwałki, latające smoki itd. To się nie rozczaruje

ocenił(a) film na 8
Adamo

A ja tez sie swietnie bawilem. W koncu normalny film DC/Marvel, z gagami, normalnymi scenografiami. Quantumania - nie ma juz nic wspolnego z poprzednimi czesciami Ant-Mana, a grafika to kolorowe flamastry dla malych dzieci. Wakanda Forever - film obyczajowy o zyciu plemion afrykanskich i rdzennych amerykanskich. A tu normalne gagi, jatka, zwykle scenografie jak w Iron Man czy pierwszych Kapitan Ameryka.

ocenił(a) film na 7
Adamo

Mam takie same odczucia, film był całkiem spoko w porównaniu z niektórymi produkcjami które mają o wiele wyższe oceny ale niczego realnie nie reprezentują.

Było z czego się pośmiać, było gdzie uronić łezkę, było kilka naprawdę dobrych tekstów dających do myślenia. Wszystko sprawnie i dobrze zagrane. To jest porządną produkcja. Mocne 7.

ocenił(a) film na 4
Adamo

Czarna Pantera i Thor przy tym filmie to arcydzieła.

ocenił(a) film na 7
szymon_rycerz

Raczej na odwrót.

ocenił(a) film na 8
Adamo

Zgadzam się! Świetnie spędzony czas! Trochę się pośmiałem, nawet łezka poleciała przez moment. Przyjemny film, świetne dzieciaki i nawet nieźle zagrany. Ode mnie ósemka w skali filmów i superbohaterach:) pozdrawiam! SHAZAM!!!! ⚡⚡

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones