PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845693}

Shazam! Gniew bogów

Shazam! Fury of the Gods
5,5 17 245
ocen
5,5 10 1 17245
4,7 11
ocen krytyków
Shazam Gniew bogów
powrót do forum filmu Shazam! Gniew bogów

Oglądałem dziś ten film w kinie i przyznam że początek zapowiadał się nawet ciekawie, ale później to już był dla mnie dramat XD (w szczególności logika i poziom żartów w filmie)

Lubię pierwszą część Shazama ale tutaj mocno się zawiodłem, no ale jeśli ktoś lubi kino familijne i filmy w stylu Disneya to powinno nawet przypaść to do gustu

ocenił(a) film na 6
zawislak409

Bo shazam tak naprawdę powinen być luźnym familijnym przygodowym filmem nie czymś więcej nie na sensu dawać ogromnej stawki

zawislak409

Przepraszam, że tu, ale nie umiem dodać nowego tematu. Dlaczego Billy ma inny kolor oczu niż SHAZAM?

kamil24031990

To tak jakbyś zapytał dlaczego grubasek przemienia się w umięśnionego chada...

Vitcher

Nie. To zupełnie coś innego.

zawislak409

Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji od jakiego wieku waszym zdaniem dzieci mogą oglądać ten film??

Lukasz0910

Sandberg ma w swoim dorobku conajmniej dwa pełnometrażowe horrory, moim zdaniem w tym gatunku sprawdza się najlepiej. Co do drugiego Shazama, to jest kilka brutalniejszych scen, dlatego jak już miałbym polecać ten niezbyt udany film, to dla widza 12+.

ocenił(a) film na 5
zawislak409

Taaaa, bardziej skupiono się na tym sztampowym wątku ratowania świata, a mniej na relacjach rodzinnych, no i ten wątek walki z tymi czarnymi charakterami to naprawdę słaby jest. Praktycznie wszystkie oklepane klisze wykorzystuje, a Lucy Liu wypada tragicznie.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

Niestety :/ A szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones