PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271514}
6,5 68 358
ocen
6,5 10 1 68358
6,2 27
ocen krytyków
Shazam
powrót do forum filmu Shazam!

Czy ktoś z filmwebu może w końcu zaktualizować obsadę aktorską tego filmu??? Czy to takie trudne ??

ocenił(a) film na 7
Groszek_13_13

Skoro to takie proste to podeślij im tę obsadę na maila, na pewno zaktualizują.

ocenił(a) film na 7
viatori

Prawdę powiedziawszy zapomniałem już o tym temacie. A widzę, że tu bez zmian . I wydaję mi się, że do nich informację o obsadzie dochodzą. A przynajmniej taką mam nadzieję. I po prostu mnie to wtedy jak i teraz zastanawiało dlaczego nic nie ruszyło naprzód.

ocenił(a) film na 7
Groszek_13_13

musisz napisać przekleństwo żeby zwrócili na Ciebie uwagę, kilka razy coś zgłaszałem to olali ale wystarczyło rzucić mięsem i nagle się pojawiają.

ocenił(a) film na 7
dimian

Szczerze to już dawno mam ich tam gdzie oni mają większość lub całość grona komentujących. I pewnie jakbym rzucił mięsem to zaraz by byli. I co nie irytuje. Zwiastun się pojawił to zaraz wszystko dodane tam gdzie trzeba , a tak to im się nawet obsady nie chce dodać.

ocenił(a) film na 7
Groszek_13_13

W takim razie czemu sam tego nie zrobisz? Filmweb to serwis społecznościowy, sami użytkownicy mogą dodawać treści. Obok napisu OBSADA jest przycisk DODAJ OBSADĘ. Czy to takie trudne?

kpablo85

Nawet jeśli dodasz coś od siebie to musisz czekać na akceptację materiału. Niektóre moje zgłoszenia czekają już ponad 8 miesięcy, więc rozumiem reakcje niektórych osób.

kpablo85

Obsada czeka na dodanie. Już od marca.
Mógłbyś spojrzeć zanim takie coś napiszesz. Czy to takie trudne?

ocenił(a) film na 7
niewiem_6

Sprawdziłem, zwracam honor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones